Patiko? Pasidalinkite!

Ar sugebėtum sąžiningai įvertinti ir priskirti vieną iš pateiktų psichikos tipų sau?

1. Jeigu žmogus elgiasi pagal instinktus, tai jau realiai jis nebe žmogus, tai tiesiog GYVULYS. Tarkime jis užsinori valgyti, lytiškai pasitenkinti vardan savo malonumo, brangaus automobilio, pinigų… Jis tiesiog to sieks visais įmanomais būdais, kad patenkinti savo instinktus. Jis gali netgi nužudyti kitą žmogų vardan savo tikslo pasiekimo. Tokio tipo žmonės dažniausiai nesidomi gamta, nesidomi savo vaikų ateitimi ir gyvena vardan savo gyvuliškų malonumų, tik šia diena.

2. Jeigu žmogus vadovaujasi įpročiais, tai yra ZOMBIS. Jis vadovaujasi įpročiais, jis įpratęs vakare žiūrėti serialus, žinias, gerti alų. Zombiai vadovaujasi pritikinimais, vieni patiki religijomis, kiti ideologijomis, sąmokslo teorijomis, per televizija rodoma informacija, tuo ko pats negali suprasti ir paaiškinti. Jie tiesiog tiki, ir tai kuo tiki, jie laiko kaip tiesą. Išgirdę kitokią nuomonę, kuri neatitinka jo pritikinimų, jie automatiškai atmeta kaip ne tiesą, o dažniausiai, net supyksta.

3. Jeigu žmogus vadovaujasi protu, protauja, sugeba suvaldyti instinktus, įpročius bet nesivadovauja intuicija-suvokimu, jis yra DEMONO psichikos tipo. Jis mėgaujasi savo protu, mėgaujasi aplinkui jį supančiais gyvuliais, zombiais, neišmanėliais, nes jis save laiko už juos protingesniu. Jis negali atsisakyti savo puikybės ir egoizmo, nes tai neįeina į jo demonišką programą.

4. Žmogaus psichikos tipo ŽMOGUS tai kai žmogus valdo instinktus, įpročius, vadovaujasi protu ir intuicija. Tokie žmonės vadovaujasi sąžine, nes būtent, tik žmogaus psichikos tipo žmogus turi sąžinę. Tokie žmonės gyvena nekenkdami aplinkiniams ir svarbiausiai gamtai, kurią jie supranta kaip savo namus kuriuose gyvens jų palikuoniai.

Yra dar dar vienas psichikos tipas, tai žemiau gyvuliško psichikos tipo, tai degradavę alkoholikai, narkomanai kitaip mūsų visuomenėje mėgstama juos vadinti – degradais.

Visiškai nesvarbu kiek žmogus žino t.y turi žinių, svarbiau yra, koks pas žmogų psichikos tipas.

 

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!