Patiko? Pasidalinkite!

Aš vis pagalvoju, kas būtų, jei kažkas vienu mygtuko paspaudimu atjungtų elektrą. Nebūtinai žmogus. Galbūt pati Žemė mūsų nebeapsikentusi taip padarytų.

O gal ir Saulė, sukėlusi didžiulę elektromagnetinę audrą. Na, nesvarbu, kas. Sakykim, tiesiog nutiktų kažkas tokio. Kyla vienas klausimas: ar išgyventum? Ką moki?

Skaitmeniniai architektai nebemokėtų nubraižyti namų. Galbūt net vaikiško namelio. Turiu omeny ranka, o ne AutoCadu. Vaistininkai nemokėtų savo rankomis patys pagaminti vaistų. Išmaniosios elektrinės plytelės nebeveiktų. Galų gale, jei buvai įpratęs pirkti šildomus pusfabrikačius, ar mokėtum pasigaminti valgyti pats?!

Juk internete nieko pasiskaityti negalėtum. Visagalis “googlas” nebebūtų visagalis. Medžioti žmonės nebemoka, užsiauginti maisto irgi retas. O ar mokėtum tiesiog užsikurti ugnį, laužą? Žinotum, kur ieškoti geriamo vandens? Rūbus pasisiūti moki?

O išsidrožti įrankius? Dingtų visi duomenys, pinigai ir tavo visa elektroninių knygų biblioteka. Tik “pfffff”…. Ir nebėra. Nieko. Visas elektroninis kortų namelis sugriūtų. Išliks tik tie, kurie kažką moka. Ne “debesyje”, o realybėje. Ką moki?..

Jolita Visockė


Patiko? Pasidalinkite!