Patiko? Pasidalinkite!

Pakalbėkime apie ryškiausias žvaigždes, nuostabiame TS LKD žvaigždyne. Ir čia, neabejotinai reiktų išskirti, tikrų tikriausią Saulę,- Andrių Kubilių. Nors nuo jo išmintingo valdymo praėjo daug laiko, dar ir dabar, jeigu prisisapnuoja Kubilius, pensininkai prabunda, išpilti šalto prakaito.  Šis didžiavyris, savo gerumu, tėvišku švelnumu, dosnumu amžinai išliks mūsų senolių širdyse.

Bet čia ne apie tai. Kalbėsime apie tikrai kilnius ir didžius darbus, mūsų Premjero-Saulės atliktus. Turbūt, net didžiausias vatnikas, ir bet kuris „naudingas idiotas“ sutiks, kad papildomas dujų tiekimo šaltinis Lietuvai reikalingas. Tad mūsų ekonomikos Heraklis griebėsi darbo. Ir iškilo Klaipėdoje SGD ir išplaukė į tolimas jūras baltas, kaip gulbė, laivas „Indepence“. Ir susiėmė už galvų, Kremliaus niekšai iš „gazprom“ ir verkė jie ilgai kruvinomis ašaromis, tai įveikti mūsų didvyrio.

Bet iš eilės. Statybas palikime ramybėje. Ir lai, kremliaus šakalai urzgia, kad terminalas per didelis, per brangus, mūsų didžiavyriui čia geriau žinoti. Ir beje, niekas nėra per brangu tokiai turtingai šaliai kaip mūsų. Mus labiau domina laivai.

Ir štai čia prasideda, tokie, gana įdomūs ir migloti dalykai. Bet nesistebėkite, su laivais visada taip, miglos, rūkai, audros. Taigi, ir išnuomavo mūsų didžiavyris Lietuvai laivą, kaip minėjau, baltą, gražų… Ir pažadėjo didžiavyris už laivo nuomą mokėti, kasmet po 50 mln eurų (daugiau, bet supaprastinu kad būtų lengviau skaičiuoti). Laivas išnuomotas 10 metų, tad per tą laiką sumokėsime 500 mln. Brangu, bet ČIA niekur nedingsi. O kur galima dingti, irgi tuoj pamatysite.

Taigi, praeis 10 metų, Lietuva bus sumokėjus už laivą 500 mln. Ir… laivas išplauks į ūkanotą Norvegiją. Arba, leis jį išsipirkti (dar mokėti). O dabar TIESOS MOMENTAS. Tokio laivo kaina,- apie 250 mln eurų. Taigi, už tuos pinigus, kurios sumokame NIEKO NEGAUDAMI, mes turėtume du laivus.

Gerai, jau gerai, taip ir matau persikreipusį Kubiliaus sn… Veidą. Ne du. Neturėjo Lietuva tada tų milijonų. Būtų reikėją skolintis, tad, skaičiuokime dar 10 procentų palūkanų… Oi, na  gerai, gerai, tik nepyk, Didysis Finansų Genijau, taip taip, dar visos išlaidos, atlyginimai įgulai ir taip toliau, ir panašiai. Metu, dar 10 procentų. Taigi, gauname, kad laivas Lietuvai kainuotų,- 300 mln eurų.  Ir laivas mūsų. Teisingai, ar dar mažai?

Taigi, paprasčiau. Per 6 metus (ŠEŠIS, o ne dešimt), mokant tiek pat kiek dabar, Lietuva įsigyja laivą, ir nuo to momento TURI LAIVĄ IR NIEKAM NEMOKA. Dabar gi, po GENIALIŲ genijaus žingsnių, Lietuva PAPILDOMAI mokės dar 4 metus, per tą laiką sumokės 200 mln eurų. Ir… neturės… NIEKO.

Plojimai salėje? Ar riksmai ir ašaros? Kaip manai, ko nusipelnei, Premjere-Saule? O gal apskaičiavimai klaidingi? Beje, Prezidentės užkabinti medaliai už šiuos ŽYGDARBIUS gražiai skamba ant krūtinės? Skubėjai, o kam reikėjo skubėti? Norėjai pasirodyti, ir pinigai buvo ne labai svarbu, tuo labiau ne Tavo, o mokesčių mokėtojų pinigai? Čia panašiau į tiesą. Jeigu tikrai TIK skubėjimas, o ne asmeninis suinteresuotumas… Kas ten patikrins, kaip išsivaikšto tie pinigai, tuose Bermuduose. Toks jau salynas,- ten viskas dingsta. Bet tikime, kad neišsivaikšto, kad viskas su tais pinigais, ten gerai. Ir medaliai teisingi… Ir juos kabinusi ranka, tik medalius kabina, o daugiau nieko… TIKIME. O kas belieka? Tik tikėti…

P.S. Parašęs, pagalvojau, dabar gi tie kregdžiapročiai rėks,- „Matote, jis prieš laivą. Kremliaus agentas, naudingas idiotas, vatnikas, šunauja etc.“ Ne, ponai, aš kaip tik už laivą, kaip, beje, ir Skardžius, kuriam Jūs iniciavote apkaltą, oi, žinoma, ne dėl Laivo, ir Mortos darželių, čia taip sutapo. Taigi aš UŽ laivą, už tai kad Lietuva jį turėtų, ir turėtų visą laiką. O JŪS?

 

http://konservamsne.epizy.com


Patiko? Pasidalinkite!