Patiko? Pasidalinkite!

Socialiniuose tinkluose sklinda raginimai kilti į kovą už paveldo išsaugojimą:

5G tinklo statytojai nusitaikė į Lietuvos piliakalnius ir alkakalnius!

Perskaičiau šitą naujieną rajoniniame laikraštyje ir pakirto kojas. 5G ryšio tinklą plėtojanti InComSystems užsimojo suniokoti vieną unikaliausių Žemaičių paveldo paminklą – Nagarbos piliakalnį Rūdaičiuose, šalia garsiojo HBH restorano. Čia, kur susirenka žmonės pamedituoti, pasimelsti, parymoti, pabūti kartu, pasisemti stiprybės, kur vyksta kultūriniai renginiai, netrukus iškils šėtoniški 5G ragai, kurie iškepins EM spinduliais mūsų smegenis ir pavers valdomais zombiais visus kas juda.

Koks šlapimas jiems trenkė į galvą, ar sugrojo milijoniniai kontraktai, ar tiesiog – planas sunaikini Lietuviškas, Žemaitiškas ir Kuršiškas šaknis? Greičiausiai tai yra tiesa, nes griaunama tai, kas dar riša mus su praeitimi, su mūsų šaknimis. Aš manau, jog tai buvo žinoma iš anksto, nes unikalus ir vienintelis toks Lietuvoje, bliūdo formos Nagarbos piliakalnis, kur stovėjo pilis, specialiai nebuvo traukiamas į regiono lankytinų objektų sąrašą. Atseit, paprastas kalnas.

O ten – piliakalnis su unikalia konstrukcija su aukojimo vieta ir šimtamečiais ąžuolais. Dabar viso to neliks. Liks tik bokštas su 5G ragais ir išniekinta šventa vieta. Ko nepadarė priešai, darome savomis rankomis. Iškirto sengires, atėjo eilė piliakalniams. Smegenų trūkumas, Rajono valdžia – skystablauzdžiai. Trūksta žodžių. Į kovą su sau nelygiu priešu – 5G stojo drąsi ir ryžtingai nusiteikusi Rūdaičių bendruomenė. O Kretingos savivaldybei ir merui gėda! gėda! gėda!

Gal reikia susirinkt iš visos Lietuvos į Negarbą, kaip mes darome kiekvieną gegužę, palaikyti rūdaitiškius, neleisti niokoti mūsų šventų vietų. Žinoma, prieš banditus sunku kariauti, bet vis dėl to tai gali būti vienintelis šansas išgelbėti Negarbą. Jei to nepadarysim, po to bus kiti piliakalniai, nes jiems reikia aukštų vietų. o rajonuose liko tik piliakalniai , ant bažnyčių bokštų kažin ar Vatikanas leis.

Gintaras Mikšiūnas

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!