Patiko? Pasidalinkite!

Krūtų didinimas apvaliaisiais implantais – 2450 EUR, o anatominiais tik 2550 EUR*! Siūlome platų krūtų didinimo operacijų pasirinkimą. Nepriekaištinga kokybė… Tokie skelbimai vilioja moteris būti madingomis ir pasididinti savo krūtines.

Šį kartą aptarsime šių implantų žalą ir išsamiai atskleisime visas paslėptas grėsmes

Žinoma, kad šį mada kaip daugelis atėjo iš Jungtinių Valstijų, jose maždaug 300 000 moterų ir paauglių darosi krūtų padidinimą. Kiekvienais metais visame pasaulyje atliekamų krūtų implantų operacijų skaičius yra nuo 5 iki 10 milijonų. Prieš operacijas chirurgai moterims sako, kad tai yra saugi procedūra su „labai maža“ rizika. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) taip pat sako, kad krūtų implantai yra gana saugūs.Tačiau dauguma moterų nežino, kad taip nėra. Iš tikrųjų yra vis daugiau įrodymų, kartu su tūkstančiais siaubingų istorijų iš moterų visame pasaulyje, kurios baigėsi nelaimėmis. Įrodyta, kad jie nėra saugūs ir iš tikrųjų sukelia silpninančius autoimuninius sutrikimus ir daug daugiau, fizinių problemų daugumai moterų.

Jei turite krūtų implantus arba svarstote apie juos, raginu jus šį straipsnį skaityti ir informaciją priimti rimtai. O jei jūsų draugai ar šeimos nariai jau turi implantus, prašome parodyti jiems šį straipsnį. Jų sveikata ir gyvenimas (taip pat ir jūsų) gali priklausyti nuo šių žinių. Dauguma plastikos chirurgų duoda patarimą vertą mirties nuosprendžio, sakydami implantai visam gyvenimui, kas yra tiesiog melas, šiuo metu nėra rinkoje implantų kurie yra skirti visam gyvenimui.

Kiekvienas implantų tipas (kuriuos aptarsime vėliau) yra linkęs plyšti, nuteketi, o fiziologinio tirpalo vožtuvų implantų atveju jie netgi, gali tapti juodi su pelėsiu, todėl žmogaus organizme atsiranda sisteminė grybelinė problema. Moterys nežino, kad jų noras (užgaida), turėti didesnes krūtys, gali baigtis autoimuniniais sutrikimais, kurie yra tokie blogi, kad gali privesti iki invalido vežimėlių, atsiranda artritas, lėtinis nuovargis, fibromialgija ir visa kita virtinė, kitų problemų.

Silikoninių krūtų implantų Skandalas: Visai neseniai buvo paskelbta, kad krūties implantai sukėle rimtų sveikatos problemų, tačiau didžioji visuomenės dalis mano, kad ši problema yra praeitis, ir kadangi šie implantai buvo pašalinti iš rinkos, dabartiniai implantai rinkoje yra “saugūs”.

FDA dabar atvirai mini problemas, kurios dažnai pasitaiko daugeliui krūties implantus turinčioms moterims, pvz: Nutekėjimas ir plyšimas. Bet nutylimas apie pavojingesnį ryšį su autoimuniniais sutrikimais. FDA iš tikrųjų leido implantus tiekti rinkoje daugiau nei 40 metų, oficialiai nepatvirtindama jų, todėl ne visada išmintinga pasitikėti tuo, ką jie sako.

Jūs gal girdejote apie didžiulį ieškinį 90-tojo dešimtmečio pabaigoje, kuriame dalyvavo 450 000 JAV moterų, kurios kreipėsi į teismą „Dow Corning“, vieną iš pagrindinių pasaulio silikono implantų gamintojų, dėl to, kad jie tiesiog suplyšo.

Kuo ilgiau jie yra organizme, tuo labiau tikėtina, kad jie plyš. Statistika yra baisi, nepasiekus 10 m 50 proc. ir kai ji pasiekia 15–20 metų, 90 proc. plyšusių implantų.

Susijęs vaizdas

Labiausiai nerimą kelia tai, kad nors didžioji dalis silikono yra kapsulėje, kai kurie iš jų nuteka. – sako dr. Ed Melmed. Nors kompanija “Dow Corning” niekada nepripažino, kad jų implantai buvo pavojingi, jie aukoms sumokėjo didžiules sumas.

Jų implantai turėjo labai ploną išorinį apvalkalą, buvo „riebūs“ ir turėjo didelį nuotekejimo pavojų. Daugelis moterų  nuo sukeltų ligų mirė, nesulaukusios, kol teismas pasibaigs jų naudai. Taip pat buvo nustatyta, kad „Dow Corning“ darbuotojai labai ilgai žinojo, kad jų implantai buvo toksiški, tačiau jie tai slapstė tiek, kiek galėjo.

FDA patvirtino „Dow Corning“ implantus, nepaisant kai kurių personalo narių protestų dėl nerimą keliančių įspėjamųjų ženklų ir mirčių. Taip pat turbūt esate girdėję apie šiuo metu liūdnai pagarsėjusį Prancūzijos “PIP implantų” skandalą, kuris neseniai nuskambėjo visame pasaulyje. Šie implantai (kuriuose nustatyta, kad juose yra toksinių cheminių medžiagų, naudojamų čiužiniuose, kurie nėra patvirtinti žmonėms vartoti) dabar yra uždrausti, o moterims Jungtinėje Karalystėje buvo pasiūlytas gydymas ir jų pašalinimas.

Silikono implantai vėl rinkoje

Nepaisant milžiniškų ieškinių, kurie paveikė pagrindinius silikono gamintojus „Dow Corning“, „Bristol-Myers Scribb“ ir „Baxter Healthcare Corporation“, dabar silikoniniai implantai vėl naudojami.

Jie buvo įtraukti į rinką be tinkamų ilgalaikių tyrimų. Šokiruojantys ingredientai rasti „Dow“ silikono implantuose: Dauguma chirurgų, net nežino, implantų sudėties, nes jų darbas yra tiesiog juos patalpinti į moters kūną.

Štai ilgas nerimą keliančių sudedamųjų dalių sąrašas, naudojamas „Dow“ silikono implantuose, kuriems buvo iškelti tūkstančiai teismo bylų, ko pasekoje jie buvo priversti atskleisti, kas buvo jų pavojinguose implantuose:

Metilo etilketonas (neurotoksinas). Cikloheksanonas (neurotoksinas). Izopropilo alkoholis. Denatūruotas alkoholis. Acetonas (naudojamas nagų lako valikliui ir yra neurotoksinas). Uretanas Polivinilchloridas (neurotoksinas). Aminas Toulene. Dicholormetanas (kancerogenas). Chlormetanas Etilacetatas (neurotoksinas). Silikonas. Natrio fluoridas. Švinas. Formaldehidas. Talko milteliai. Metil-2-cinanoakrilatai. Etileno oksidas (kancerogenas). Ksilenas (neurotoksinas). Hexon 2-Hedanonas. Thixon-OSN-2 Stearino rūgštis. Cinko oksidas. Naptha (gumos tirpiklis). Fenolis (neurotoksinas). Benzenas (kancerogenas / neurotoksinas). Lako skiediklis. Epoksidinės dervos. Epoksidinis kietiklis. Spausdinimo rašalas. Metalo valymo rūgštis, sunkieji metalai, pvz., aliuminis (neurotoksinas, susijęs su Alzheimerio liga ir autoimuniniai Platinas, Silicio dioksidas.

Iš ko pagaminti šiandieniniai implantai? Problema yra tame, kad mes nežinome. Tai labai sunku tiksliai išsiaiškinti, kas yra dabartiniuose implantuose. Nerandu jokios informacijos, kurioje būtų rodomas visas sudedamųjų dalių sąrašas. Aš paprašiau plastikos chirurgų man pasakyti jų sudėtį, jie pareiškė, kad „niekada nematė pilno sąrašo“.

Pažvelgus į implantų gamintojų svetaines, nė viena neatskleidžia, kas yra jų produktuose. Informacija yra slepiama. Faktas, kad sudedamųjų dalių informacijos nėra galimybės rasti, greičiausiai, kad gamintojai nenori, kad mes žinotume.  Nebent teismo būdu jie vėl bus atskleisti. Dr Susan Kolb apie dabartines sudedamąsias dalis, pasekė tai:

Akivaizdu, kad krūtų implantai yra visiškai toksiški. Jie yra svetimkūnis ir mūsų kūnas pats kovoja prieš juos. Galimi šalutiniai poveikiai po implantų įterpimo: Pykinimas ar diskomfortas aplink implantus, krūties (-ų) formos pasikeitimas. Jūsų krūties konsistencijos pokyčiai. Jūsų krūties judesių pasikeitimas – visi šie simptomai gali būti ženklas, plyšusių implantų. Krūties audinio sukietėjima,s raumenų skausmas sąnarių skausmas ir patinimas, skausmas minkštuose audiniuose, degantis skausmo pojūtis, odos įsitempimas, paraudimas ar patinimas, patinusios liaukos ar limfmazgiai, neįprastas, ekstremalus ar nepaaiškinamas nuovargis, rankų ir kojų patinimas, plaukų slinkimas, bėrimas, odos suminkštejimas arba kietėjimas, akių sausėjimas, autoimuniniai sutrikimai, tokie kaip fibromialgija, reumatoidinis artritas, sklerodermija, daugelio cheminių jautrumo sutrikimai, vėžys ir biotoksiškumo problemos.

Šis sąrašas buvo rastas knygoje “Krūties implantai – Viskas, ką jums reikia žinoti Nancy Bruning” .Krūties implantai gali sukelti vėžį. Visai neseniai Prancūzijoje nacionalinis vėžio institutas išleido tyrimą, kuriame nustatyta, kad tarp „Anaplastic“ didelių ląstelių limfomos (ALCL) ir krūties implantų yra „aiškiai nustatytas ryšys“.

Prancūzijos pareigūnai rekomendavo, kad krūties implantai šalyje turi perspėjimą dėl „vėžio“. Sisteminės problemos, kurias sukelia pelėsis: Kita mažai žinoma, bet labai rimta problema, susijusi su krūties implantais, yra tai, kad jie gali auginti pelėsius ir bakterijas, kurios gali sukelti didelę sumaištį imuninei sistemai.

Štai kodėl dr. Kolb mano, kad “Saline” implantai gali būti tokie pat pavojingi kaip silikoniniai implantai. Dr. Kolb tai aptarė su Dr Mercola:”Kai vožtuvas yra pažeistas, ypač kai kuriuose implantuose, implanto viduje gali augti pelėsiai ir bakterijos. Turėjau pacientų, kurie turėjo “Saline” implantus ir jų viduje augo pelėsis vadinamas penicilinu, stiprus apkabinimas ar krūtų maigymas, šiuo atveju kėlė didelę riziką paciento sveikatai.

Apskritai, moterims, turinčioms šią … bakterijų ir pelėsių infekciją krūtinėje, yra mirtinai pavojinga. Pelėsiai gamina biotoksiną, kuris taip pat yra neurotoksinas. Daugelis moterų kreipėsi į mane jau atsidūrusios į invalido vežimėlius. Kai kurios iš jų buvo neįtikėtinai blogoje stadijoje.

Jos turėjo rimtų psichinių sutrikimų. Jos net negalėjo bendrauti. Kai kurios negalėjo išlaikyti savo galvos …

“Moterys, turinčios implantus, yra dažniau linkusios nusižudyti nei tos, kurios jų neturi. Gydytojai, kurie sako, mkad implantai yra „visiškai saugūs“, meluoja. Jų interasas yra vienas- pelnas iš krūties implantų.

Nepamirškime, kad dauguma plastikos chirurgų savo pinigus uždirba iš šios vis madingos operacijos. Kas norėtų, pasakyti, kad jie žalingi, kai jie uždirba šimtus tūkstančių per metus?

Nenuostabu, kad dauguma krūties implantų tyrimų, kurie „įrodo“ šios procedūros saugumą, yra pačių gamintojų.”Dėl blogos šių tyrimų kokybės sakau, kad nežinome, ar implantai yra saugūs ilgą laiką, nes tyrimai buvo nepakankami, kad būtų įtikinami. Informacija apie tiriamą TMO grupę buvo pagrįsta tyrimais, turinčiais didelių trūkumų. Iki šiol nebuvo federaliniu mastu finansuojamų mokslinių tyrimų. Beveik visus atliktus tyrimus sumokėjo gamintojai ar plastikos chirurgai ir nenuostabu, kad jų tyrimai parodė, kad implantai buvo saugūs. Jei vėžio ir rūkymo tyrimą finansuotų tabako gamintojas “Philip Morris”…”

Tai aš radau Nancy Brunning knygoje „Krūties implantai – viskas, ką reikia žinoti“

Diana Zuckerman, Ph.D, dalyvavo daugiau nei dvylikoje kongreso tyrimų (90-ajame dešimtmetyje), kuriuose aptartė krūties implantų saugą (ir jos rimtus trūkumus).Du atskiri tyrimai, kuriuos atliko Nacionalinis vėžio institutas (NCI), atskleidė šią nerimą keliančią informaciją: moterys, turinčios krūtų implantus, turi tris kartus didesnę riziką mirti nuo plaučių vėžio, arba nuo emfizemos ar pneumonijos.

Taip pat, du kartus didesnė rizika susirgti galvos smegenų vėžiu. Kitame NCI tyrime nustatyta, kad moterims, turinčioms implantų, padidėja vėžio rizika 21%. Šie tipai buvo smegenų vėžys, gimdos kaklelio vėžys, leukemija, ir kvėpavimo takų vėžys. Šis dažnai mirtinas plaučių ligos ryšys kyla iš plyšusių implantų, dėl kurių padidėja plaučių ligų susirgimai.97 proc. moterų pranešė apie didelį pagerėjimą po implantų pašalinimo, o 96 proc. po nepašalinimo ligų simtomai tik blogejo .Imlantų pašalinimo procesas: sunkus, rizikingas ir chirurgai, nepadaro to teisingai. Jei nusprendžia, kad jūsų implantai būtų išimti, tai gali būti ne taip paprasta, kaip norėtumėte. Jei turite sveikatos problemų, susijusių su implantais, pvz., nutekėjimu ar pelėsiu, jums reikės chirurgo, kuris yra aukštos kvalifikacijos.

Implantų pašalinimas su kvalifikuotu chirurgu yra labai brangi procedūra.

Nerimą kelia ir tai, kad nauja informacija rodo, kad motinos, turinčios krūtų implantus, gali kelti pavojų savo vaikų sveikatai!

Kaip rašome straipsnyje „Ką reikia žinoti apie krūties implantus“, autoriai rašė apie susirūpinimą dėl žindymo ir toksiškumo. Pasak medicinos instituto (IOM), moterys, turinčios bet kokią krūties operaciją, įskaitant krūtų implantų chirurgiją, yra mažiausiai tris kartus didesnės nei tikėtina, kad maitinimas krūtimi bus nepakankamas.

Taip pat iškilo susirūpinimas dėl motinos pieno saugumo, tačiau nebuvo pakankamai atlikta tyrimų. Nedidelis skaičius moterų, turinčių krūtų implantų “silikono želė”, tyrimas parodė, kad po motinos krūtų implantų krūtimi maitinamų kūdikių kraujyje buvo didesnė toksinė platinos forma.

Turime kažkaip sustabdyti mūsų paauglius nuo apsėstų “grožių”. Mums reikia žmonių, kurie suprastų kam reikalingos krūtys- jos skirtos vaikų maitinimui. Krūtys tapo taip seksualizmo įrankis ir tai privedė prie kolektyvinio pamiršimo,dėl jų tikrosios paskirties.

Moterys bandydamos savo tuštumą užmaskuoti pripūstomis krūtimis, niekur nuo jo nepabėgs, net gi labiau taps tuščiomis. O kas bus kai veidas ims raukšlėti, kojų oda taps ne tokia miela liesti, užpakaliukas praras stangrumą? Moterims reikia pagalbos, joms suprasti, jų paskirtį šioje žemėje, kad jos nėra gyvuliškų instinktų tenkintojos. Jos visų pirma yra moterys, antra,-mamos, trečia,- žmonos.

The Shocking Truth Behind Breast Implants. Still Considering Them? | Information Society

Information Society website and facebook page bring all the news from many different sources to an unique place where people can place their opinions and get involved with everything that is happening around the globe.

informationsociety.co.uk

Knyga: east Implants – Everything You Need To Know by Nancy Bruning The Naked Truth About Breast Implants, Kolb S 2010.


Patiko? Pasidalinkite!