Patiko? Pasidalinkite!

„Landsberistų” partijos vado Gabrieliaus Landsbergio ir žmonos Austėjos Landsbergienės  valdoma Karalienės Mortos mokyklą Klaipėdoje, uždaroma!

Tai buvo pranešta lankančių vaikų tėvams elektroniniu paštu, trumpu laišku: „Nuo rudens mokykla daroma.”

„Valstiečių” prižiūrimiems „Landsbregiams” ne kokios dienos. Verslo „švariai” nepavykstantiems vykdyti ir iš to pasipelnyti nepavykusiems jauniesiems „Landsbergiams” teko tiesiog uždaryti Klaipėdoje esančia „Karalienės Mortos” mokyklą ir likimo valioje palikti ten besimokančius vaikus.

Tėvams pasirinkusiems „Landsbergistų” mokyklą iškilo naujos problemos, nes vaikų priėmimas į uostamiesčio mokymo įstaigas jau pasibaigęs. Be to, daugelio mokyklų pradinėse klasės perpildytos ir vietų nėra.

Mokslai Klaipėdos „Karalienės Mortos” mokykloje kainavo 750 eurų per mėnesį. Tokius didžiulius pinigus sugebėjo sau leisti mokėti vos kelios šeimos, todėl mokyklą ištiko bankrotas. Į siūlymus mažinti kainą , tam kad padaugėtų mokinių, „Landsbregiai” nereagavo.

Klaipėdos ponams teks ieškoti alternatyvos, arba leisti vaikus  kartu su prasčiokų vaikais perpildytose klasėse arba vežti į šalia Klaipėdos rajone esančia kaimo mokyklas.

Klaipėdos mieste nuo nepriklausomybės nėra pastatyta nei viena mokykla, todėl situacija yra kritinė.

Klaipėdos švietimo skyrius sako, kad tėvai turi susitaikyti su esama padėtimi ir ieškoti laisvų vietų net ir tose mokyklose, kurios yra kitame miesto gale arba Klaipėdos rajone.

Vaikučių tėveliai turi suprasti, kad moralė ir sąžinė šitoje vietoje neegzistuoja, nes tai viso labo verslas.

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!