Patiko? Pasidalinkite!

Ne paslaptis, kad koronavirusas didžiausią pavojų kelia vyresnio amžiaus žmonėms, būtent “Landsbergistų” elektoratui. Iškilo didžiulė grėsmė, todėl “Landsbergistai” ėmė nerimauti ir ant kilimėlio pasiaiškinti išsikvietė VRK pirmininkę Laurą Matjošaitytę

Reaguodami į informaciją, kad Vyriausioji rinkimų komisija itin vangiai ir aplaidžiai informuoja saviizoliacijoje esančius asmenis apie jų galimybes balsuoti iš namų, “landsbergistai” pirmadienį skubiai kviečia VRK pirmininkę Laurą Matjošaitytę pasiaiškinti dėl susiklosčiusios situacijos.

Laura Matjošaitytė
Laura Matjošaitytė

Atnaujintais šeštadienio duomenimis, saviizoliacijoje yra daugiau nei 27 tūkstančiai žmonių, iš kurių vos kelios dešimtys registravosi, prašydami galimybės balsuoti iš namų.

„Tai skandalinga informacija. Jeigu ir toliau taip augs saviizoliacijoje esančių asmenų skaičius, tai prilygs vienai apygardai. VRK, akivaizdu, kad neužtikrino tinkamos informacijos sklaidos ir tokiu būdu netinkamai vykdo savo pareigą užtikrinti teisę saviizoliacijoje esantiems asmenims balsuoti iš namų. Žmonėms trūksta elementarios informacijos, o tokiai registracijai lieka vos kelios dienos. Ši beprecedentė situacija leidžia įtarti, kad VRK vadovybė visiškai nesusitvarko su situacija“, – teigia “Landsbergistų” frakcija.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!