Patiko? Pasidalinkite!

“Landsbergistai” šią savaitę pradeda regioninių vizitų ciklą „Girdime Lietuvą“. Nuo rytojaus startuojančiame projekte planuojama aplankyti įvairius Lietuvos regionus ir miestelius, kuriuose “Landsbergistų” politikai susitiks su vietos bendruomenėmis bei viešojo sektoriaus darbuotojais – mokytojais, gydytojais, socialiniais darbuotojais, ugniagesiais ir kitais.

Šio vizitų ciklo tikslas – susitikti su bendruomenėmis ir viešojo sektoriaus darbuotojais, kuriuos ypatingai liečia kitų metų biudžetas, pasižymintis gausybe netesimų pažadų. TS-LKD politikai yra įsitikinę, kad norint ieškoti ilgalaikių sprendimų, būtina plati diskusija su visuomene, būtina klausyti, suprasti ir girdėti, ko nori mūsų šalies piliečiai.

Pirmoji stotelė – Kaišiadorys. Mieste spalio 31 d. lankysis TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, jo pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Justas Džiugelis. Parlamentarai 12 val. susitiks su tremtine ir partizano Prano Petkevičiaus-Kariūno žmona Ona Petkevičiene (Gedimino g. 20-35), 13 val. – savivaldybėje susitiks su ugniagesiais (Katedros g. 4), o 14:30 val. – su medikų bendruomene (Beržyno g. 27).

Ruoškitės vaišingai sutikti “Landsbergistus”, jie tikrai turi ką pažadėti!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!