Patiko? Pasidalinkite!

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nežada paklusti „Valstiečių” vado Ramūno Karbauskio reikalavimui Pranckiečiui atsistatydinti sekančiame Seimo posėdyje.

„Aš nežinau, ką jis kalba dabar, tegul jis kalba ką nori. Yra atšaukimo procedūra, jie turi tą procedūrą įgyvendinti“,- penktadienį sakė V. Pranckietis. Jis teigė, kad neketina atsistatydinti nei kitą antradienį, nei trečiadienį, nei ketvirtadienį, nei kitą kokią nors dieną. „Aš antradienį būsiu Kijeve“,- pridūrė jis.

Ramūnas Karbauskis teigia, kad Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pagal koalicinę sutartį turi atsistatydinti sekančiame Seimo posėdyje. Jeigu jis to nepadarys, R. Karbauskis teigia, kad V. Pranckiečiui bus paskelbtas nepasitikėjimas.

Ramūnas Karbauskis taip pate pareiškė, V. Pranckietis kursto politinę krizę, kuri jam kainuos ir pašalinimą iš partijos.

Ramūną Karbauskį, Viktoras Pranckietis „užkniso su savo išsišokimais: Jis atsiriboja nuo Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio pasisakymų, apie krepšininką Šarūną Marčiulionį, neva pakvietimas jį į Europos Parlamento sąrašą buvo partijos klaida.„Man to komentuoti nebekyla ranka, nes tai jis už Ingridą Šimonytę agituoja, tai jis dar ką nors daro“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!