Patiko? Pasidalinkite!

Kraupus paskutinių dienų įvykis, kuris nutiko Jurbarke, kai buvo iki sąmonės netekimo sudaužyta ir sulaužytu žandikauliu į reanimaciją paguldyta nepilnamete mergina, kai ši atsisakė lytiškai santykiauti ir už tai, liudininkų pasakojimu, buvo „sumaitota“ MMA sporto šakos atstovo Manto Icikevičiaus.

Penktadienį Jurbarke mušti mergaitės atėjo 29 paauglių gauja

Penktadienį galutinai paaiškėjo pirmadienį „Sfinkso“ klubą užpuolusių ir galimai su viena sportininke susidoroti norėjusių paauglių skaičius. Policija pagaliau patvirtino, kad užpuolikų buvo net 29.

Pareigūnai nurodė, kad tiek paauglių užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros. Pasak klubo trenerės Dianos Arlauskaitės, atėję paaugliai keikėsi, įžeidinėjo, baugino. Jie taip pat iš klubo išnešė ir numetė veidrodį, sujaukė tatamį.„Buvo tikrai nejauku. Iš pradžių bandžiau juos raminti, tačiau supratau, kad nieko nebus. Kai kurie iš jų mūvėjo kovines pirštines, elgėsi labai agresyviai. Teko kviesti pareigūnus“, – sakė Diana Arlauskaitė. Policija dėl įvykio atlieka tyrimą, – pranešė “jurbarkosviesa.lt”

Štai ir sulaukėme naujosios kartos. Smurtas, alkoholis, prabangūs automobiliai, būti kietu ir madingu,- tokios šiandienos jaunimo siekiamybės. Šią madą formuoja žiniasklaida, filmai ir aplamai iš vakarų einantis šlamštas, kuriuo jau apsikrėtė pusė mūsų planetos. Vertybės pakeičiamos tuštybėmis, o tuštybės paverčiamos jaunimo siekiamybe.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!