Patiko? Pasidalinkite!

Kas baisiausia, kad apie tai rašo ir bepročių skaitomiausias portalas „Delfi“: „Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pasiūlė 25 proc. sumažinti specialaus karinio fondo, skirto kovoti su Rusijos agresija Rytų Europoje, finansavimą. Tokią informaciją šią savaitę pateikė „U.S. News & World Report“, cituodama pirmadienį Gynybos departamento paskelbtus biudžeto dokumentus.“ -, rašo Delfi.

Daugiausia kvailų komentatorių turintis portalas „Delfi“ paviešino baisią žinią: teigiama, kad Lietuvos „Landsgrybių“ Dievas ir gelbėtojas meta juos „per bortą“, kas buvo ir tikėtasi.

D. Trampas ne kartą kritikavo tokias programas kaip Europos saugumo užtikrinimo finansavimą. Taip pat Donaldas Trampas dalį šio fondo lėšų panaudojo sienos palei pietinį JAV pasienį statybos darbams apmokėti, kai Kongresas atsisakė finansuoti jo projektą.

2021-ųjų pasiūlyme prašoma skirti 4,5 mlrd. JAV dolerių Europos saugumo užtikrinimo iniciatyvai – fondui, kurį įsteigė Baracko Obamos administracija 2014 m. Naujausiame pasiūlyme pateikta suma yra gerokai mažesnė už šiais fiskaliniais metais skirtus 6 mlrd. JAV dolerių.

Jis vykdo savo pažadus. Po to kai subliuško Donaldo Trampo apkalta, jis greičiausiai imsis demokratų ir jų įsteigtų programų naikinimų. Tarp jų yra ir Lietuva.

Kentės ir Ukraina

Praėjusių metų vasarą Trumpas vienašališkai sulaikė dalį fondo, skirto Ukrainai paremti. Parama šalims, susiduriančioms su Rusijos „agresija“, įskaitant Ukrainą, tradiciškai sulaukė reto abiejų Kongreso rūmų pusių palaikymo.

Kentės propagandistai ir parsidavėliai

Tai reiškia, kad JAV mažins finansavimą ir propagandistams, o tai jau visai ne kokios naujienos Tapinui, Ritai, Garbaravičiutei, Laurinavičiui ir kitiems JAV maitinamiems veikėjams.

J.P parengė pagal usnews.com inf.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!