Patiko? Pasidalinkite!

Žinoma dainininkė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė nusprendė oficialiai išsiskirti su vyru Mariumi Kiltinavičiumi. Nors pora jau kuris laikas negyvena kartu, šiam žingsniui juodu ryžosi ne iš karto.

Ieva yra viena iš „Eurovizijos“ atrankų vedėjų, o 2018-ųjų „Eurovizijoje“ ji užėmė 12 vietą. Tuomet nugalėjo Izraelis.

Apie pablogėjusius santykius ji pranešė dar 2019-ųjų gruodį, kai atskleidė, kad jiedu su vyru gyvena atskirai. Šią žinią dainininkė patvirtino ir naujienų portalui „Delfi“, ir žurnalui “Ji”.

„Palaikymo sulaukti visuomet gera. Aš esu už tai, kad santykiai, kurie baigėsi, baigtųsi į gera. O kaip bus mums, nežinau. Manau, kad po santykių visuomet būna tyla, kada reikia susidėlioti visus dalykus. Tačiau aš tikiuosi, kad mes liksime draugais“, – sakė I. Zasimauskaitė.

O gal tai tebuvo eilinis susižavėjimas?

O tikrai meilei neužteko žinių, noro ar kitų ingredientų? Daugelis žmonių painioja meilę su susižavėjimu. Susižavėjimas atima protą, apsvaigina ir nuneša poras į iliuzinius pasaulius.

Grįžus po iliuzinių kelionių prasideda etapas, kai iš susižavėjimo ir visų kitų atsiradusių naujų dalykų reikia gaminti meilę. Ir tai ne visiems pavyksta. “Žvaigždžių” sluoksniuose tai jau yra priimtina – jie susižavi vieni kitais, bet žavesiui pasibaigus, išnyksta ir visa kita, kas juos jungė. O kas juos jungia?..

Daugelio vadinamųjų “žvaigždžių” vertybės dažnai būna tuštybė ir beprasmybės, kurios tiesiog po kurio laiko nusibosta. Kažin, kokios Ievos vertybės ir kokių ji nori santykių, šeimos..?

Jurga Vorova


Patiko? Pasidalinkite!