Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 6 dieną, žvaigždės žada, kad daugelis dalykų klostysis lengviau nei įprastai, tarsi savaime. Spręsdami užduotis ir problemas atrasite labai netikėtą ir lengvą sprendimą

Tačiau lengvumas daro atpalaiduojantį poveikį — gali atrodyti, kad nereikia niekur skubėti ir kad kitą dieną viskas bus taip paprasta. Pasinaudokite šia likimo dovana, kad vėliau nesigailėtumėte praleistų progų.

Avinas (03 21–04 20). Pasistenkite ne tik išgirsti aplinkinių nuomonę, bet ir apginti savo pozicijas. Reikėtų imtis atsargumo tvarkant piniginius reikalus. Stenkitės vadovautis savo vidiniu balsu ir intuicija.

Jautis (04 21–05 20). Galimi netikėtumai tvarkant juridinius, finansinius reikalus bei aiškinantis meilės santykius. Stenkitės išlaikyti pusiausvyrą, nepriiminėkite spontaniškų sprendimų. Netinkamas laikas kardinaliems pasikeitimams.

Dvyniai (05 21–06 21). Entuziazmas liesis per kraštus, todėl kyla grėsmė suklysti. Labiau pasikliaukite artimųjų nuomone ir patarimais.

Vėžys (06 22–07 22). Rytoj gimusių po Vėžio ženklu laukia gera diena, atsiveria nemažai galimybių įgyti persvarą bet kokioje konfliktinėje situacijoje. Naujos pažintys ir netikėti pasiūlymai gali padėti pakreipti įvykius jums reikiama linkme.

Liūtas (07 23–08 22). Žvaigždės pataria nepasiduoti emocijų antplūdžiui. Bus sunku spręsti susikaupusias problemas, gali iškilti nenumatytų kliūčių. Būkite ypač dėmesingi tvarkydami pinigų ir turto reikalus.

Mergelė (08 23–09 22). Svarbu sustiprinti partneriškus santykius. Būkite atlaidūs ir nereikalaukite nei iš savęs, nei iš mylimo žmogaus daugiau, nei galima.

Svarstyklės (09 23–10 23). Žvaigždės pataria susitelkti į sunkiausius, svarbiausius reikalus. Nepraraskite budrumo darbe, atsakingiau žiūrėkite į savo sveikatą.

Skorpionas (10 24–11 22). Stenkitės nepriimti svarbių sprendimų — dabar tam nepalankus metas. Raskite laiko romantiškam pasimatymui. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Šaulys (11 23–12 21). Jei yra galimybė, svarbius sprendimus atidėkite vėlesniam laikui. Gali tekti spręsti šeimos problemas, tad būkite dėmesingi, nuoširdesni bendraudami su artimaisiais.

Ožiaragis (12 22–01 19). Priimdami sprendimus gerai įvertinkite situaciją. Nesivelkite į intrigas darbe, venkite apkalbų. Gera diena naujų projektų pradžiai.

Vandenis (01 20–02 18). Laukia sudėtinga diena, galite tapti sukčių ar intrigų auka. Nerizikuokite tvarkydami pinigų ir turto reikalus, venkite dalinti pažadus ir priekaištauti sutuoktiniui dėl smulkmenų.

Žuvys (02 19–03 20). Nepervertinkite savo jėgų, viską bent kelis kartus tikrinkite. Dėl skubėjimo ir išsiblaškymo galimos nesėkmės. Ir neskubėkite pyktis, įsižeisti — juk ne veltui sakoma, kad rytas už vakarą protingesnis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!