Patiko? Pasidalinkite!

Lenkijos policija pranešė kad, yra sukčių, kurie vaikšto po namus ir siūlo parduoti visokius vaistus, stebuklingą pieną ir talismanus

Lenkijoje pasirodė sukčiai, prekiaujantys stebuklingu pienu nuo koronaviruso, praneša Lenkijos policijos vyr. komendantas Mariušas Ciarka. Naujausiais duomenimis, Lenkijoje oficialiai patvirtinti 25 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mariusz ciarka policji mleko“

“Yra sukčių, kurie vaikšto po namus ir siūlo parduoti visokius vaistus, stebuklingą pieną, stebuklingus talismanus”, — Lenkijos televizijai sakė jis.

“Deja, yra nusikaltėlių, kurie taip pat naudojasi žmonių problemomis, ypač dėl nereikalingos panikos, susijusios su virusu”, — tęsė jis. Policijos atstovas paprašė nedelsiant pranešti apie tokius įvykius policijai.

“Dar kartą primenu, kad neįleistumėte tokių žmonių ir netikėtumėte stebuklais. Jei buvo atvejų, kai kažkas pasiūlė kokį nors talismaną, stebuklingą pieną ar dar ką nors, nedelsdami apie tai informuokite policiją”, — sakė jis.

Jis taip pat priminė, kad policija stebi karantino režimo besilaikančius piliečius, kurie įkurdinami namuose karantino metu. Šiuo atžvilgiu jis pažymėjo, kad policija negalėjo atlikti tokių patikrinimų paprastais drabužiais. “Policijos pareigūnai, kurie gali pasirodyti prie namo slenksčio, tikrai bus su uniforma. Šiuo atveju policijos pareigūnui neįmanoma apsirengti paprastais drabužiais”, — teigė Ciarka.

Dėl naujo koronaviruso protrūkio Lietuvoje, dar prieš nustatant pirmąjį užsikrėtimo atvejį, buvo paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija.Lietuvoje šiuo metu diagnozuoti trys užsikrėtimo nauju koronavirusu atvejai. Pirmas užsikrėtimo koronavirusu atvejis buvo užregistruotas vasario pabaigoje. Užsikrėtė šiaulietė, kuri buvo išvykusi į Veroną.

Šiuo metu moteris izoliuota Šiaulių ligoninėje. Kovo 10 dieną, vakare, paaiškėjo, kad dar du Lietuvos piliečiai užsikrėtė koronavirusu. Kovo 11-ąją Sveikatos apsaugos ministras paskelbė, kad tai vasario 29-kovo 6 dienomis viešėjusi Šiaurės Italijoje kauniečių šeima.

Vyras ir žmona patys kreipėsi į medikus, pajutę pirmus karščiavimo požymius.Sveikatos apsaugos ministerija paragino gyventojus vengti masinių susibūrimų vietų, o renginių organizatoriams buvo rekomenduojama atšaukti arba vėlesniam laikui nukelti masinius, ypač uždarose erdvėse vykstančius renginius. Be to, Seimo valdyba nusprendė atšaukti visus viešus renginius parlamente iki balandžio 30 dienos.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!