Patiko? Pasidalinkite!

Dar 2019 lapkričio mėnesį Remigijus Žemaitaitis savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo svarstymu vienytis Lietuvos „Liberastams“. Po šio pasiūlymo pasidarė aišku, kodėl Žemaititaitis taip nemylėjo Petro Gražulio ir susitikimuose su savo rinkėjais ant jo pildavo purvą.

Remigijus Žemaitaitis:

Šiuo metu su kolegomis daug galvojame, kaip reikėtų mūsų partijai Tvarka ir Teisingumas atsinaujinti. Iš partijos pasitraukus R. Paksui ir jo aplinkai mums tenka spręsti daugelį jo paliktų problemų, iš paskos velkasi nekoks Pakso įvaizdžio šleifas. Tačiau turime galvoti ir apie ateitį. Prisiminiau, kad R. Paksas šią partiją įkūrė atskeldamas dalį narių nuo tuometinės LLS, Liberalų sąjungos. Pradžioje net vadinomės liberaldemokratais. Silpnėjant tuometinei LiCS -Liberalų ir centro sąjungai, ypač kai 2005 m. nuo jų atskilo dabartinis Liberalų sąjūdis, prie mūsų prisijungė nemažai liberalcentristų. Tai kaip ir esame to pačio ąžuolo gilės… Kokia tai būtų stipri politinė jėga Lietuvoje, jei vėl būtume visi kartu! Rimta atsvara ir konservatoriams, ir socialdemokratams, ir valstiečiams. Gal čia ir būtų teisingas kelias?

Liberalų sąjūdžiui nesutikus, nubėgo pas Zuoką

2020 birželį Žemaitaitis pasiskelbė, kad naujai sulipdytai liberalių vertybių „Laisvės ir teisingumo“ partijai vadovaus buvęs „tvarkiečių“ lyderis Remigijus Žemaitaitis. Nauja partija parodų rūmų „Litexpo“ prieigose įkurta pakeitus buvusio sostinės mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pavadinimą, jis pakeistas vienbalsiai balsavus visiems susirinkusiems 267 asmenims, sėdintiems 113 automobilių.

“Tvarka ir teisingumas” partijos sugriauti nepavyko

Seimo koridoriuose kalbama, kad Žemaitaitis gavo iš spec. tarnybų sunaikinti “Tvarka ir teisingumas” partiją, kuri buvo didžiulė grėsmė į politinę areną grįžti Rolandui Paksui.

P. Gražulis teigia, kad R. Žemaitaitis likviduojant partiją, galimai klastojo dokumentus ir iššvaistė didelės vertės turtą

Remigijus stengėsi iš visų jėgų griauti partiją, viliodamas jos narius į kitas partijas, bet galų gale jo planas žlugo – partija “Tvarka ir teisingumas” 2020 Seimo rinkimuose dalyvaus, o pats Remigijus Žemaitaitis partijoje bus paskelbtas “persona non grata”.

Partija Tvarka ir teisingumas dalyvaus LR Seimo rinkimuose 2020m. spalio 11 d. !!!!,- apie tai Seimo spaudos konferencijoje pranešė Petras Gražulis su kolegomis Ramoju Girinsku, Rima Petruškiene, Dobilu Sinkevičiu:

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!