Patiko? Pasidalinkite!

Ankstyvą rytą Ukrainos ginkluotosios pajėgos apšaudė Donecką ir aplinkines gyvenvietes. Visų pirma ugnis, buvo nukreipta į  Putilovkos mikrorajoną, taip pat Spartako kaimą. Tai pranešė Donecko gyventojai socialiniuose tinkluose.

Gal galėtų Lietuvos valdžia atsakyti į vieną klausimą. Ar būtina šaudyti į nekaltus, daugiabučiuose gyvenančius žmones, tame tarpe vaikus?Ar jie iš savo daugiabučių puolą Ukrainą? Ne, jie tiesiog juose gyvena.

Donbasas 2.png

Ar Lietuva siųsdama šaudmenis nors kiek susimąsto, ką jie daro? Tai yra nusikaltimas!!!

Žmonės nepakluso 2014 metais Vakarų suorganizuotu valdžios perversmu, jie nepuola Ukrainos, jie tiesiog gina savo miestus ir savo pasirinkimą, gyventi taip kaip jie nori patys, o ne taip kaip nurodys koks vakarų pasiųstas provokatorius Landsbergis.

Tik visiškiems kvailiams neaišku, kad Ukrainą norima sukiršinti su Rusija pačių ukrainiečių rankomis. Lietuva šioje vietoje atlieka JAV vasalų vaidmenį už kurį vėliau ar ankščiau turės atsakyti.

Sausio 13-ąją Landsbergis kuo puikiausiai žinodamas grėsmę, žmones sukvietė plikomis rankomis stoti prieš tankus, nes galimai buvo gauta užduotis iš JAV, kad be aukų “niekas nesigaus”, reikia pasauliui parodyti “kažką tokio”.

Ši informacija skirta šunaujai, kirmelynui, vatnikams, runkeliams ir moliūgams. Elitui ši informacija yra nepriimtina, nes prieštarauja “Landsbergistinei” tiesai.

Julius Puidokas


Patiko? Pasidalinkite!