Patiko? Pasidalinkite!

“Didybės manija – psichikos būsena, kuriai būdingas klaidingas, liguistas įsitikinimas nepaprastai didelėmis savo galimybėmis, galiomis, įgūdžiais, turtingumu ir panašiai. Didybės manija gali būti kai kurių psichikos sutrikimų simptomas, tačiau pati savaime nėra laikoma psichiniu sutrikimu.“

Daugelis mano, kad jie yra kažkokie ypatingi, kažkokie labai svarbūs; kad JAV ir ES turėtų juos gelbėti, padėti. Lietuva ir lietuviai pasaulio, juo labiau, Vakarų atžvilgiu yra NIEKAS. NIEKAM NEĮDOMI nei Lietuva, nei tie baltaodžiai Lietuvos “papuasai”.

2018 metais D. Trump susitiko su Lietuvos, Latvijos ir Estijos prezidentais Washington, DC. Vien jau tas faktas, kad važiavo ne vienos šalies prezidentas, bet 3-jų, rodo JAV požiūrį į Lietuvą, Latviją ir Estiją: KAM GAIŠTI LAIKĄ SU KIEKVIENU IŠ VASALŲ ATSKIRAI, jei galima pakviesti atvažiuoti juos visus 3 “ant kilimėlio“ kartu. Ir dar, JAV TV šou “Saturday Night Live“ iš to pasijuokė.

Dabar pagalvokite, ar, sakykim Rusijos Prezidentas V. Putinas leistųsi būti pakviečiamas kartu su Kinijos Prezidentu? Jei tai nebūtų G7/8 ar G20 Summit. Nepriklausomų šalių prezidentai i tokius vizitus važiuoja “vienas ant vieno“.
Galiu nuliūdinti tuos, su Didybes Manijos Sindromu, – nei D. Trump, nei J. Biden, nei ES Lietuva yra NEĮDOMI ir nei vienas iš jų nesiruošia nei gelbėti, nei padėti.

Komentatorius


Patiko? Pasidalinkite!