Patiko? Pasidalinkite!

Užsienis mums padės! Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Svetlana Tichanovskaja teigia, kad Europos šalys gali suteikti milijardų dolerių dydžio paramą būsimoms reformoms respublikoje palaikyti pasikeitus valdžiai. Jūs tik įsivaizduokite, ims ir duos…

Tam, kad ir toliau kurstyti Baltarusijos žmones, Tychanovskaja pradėjo savo tautiečius “maitinti” vakarietiškais pažadais.

“Daugelis ES šalių, ypač Lenkija, Rumunija, Lietuva, parengė pagalbos projektą dėl būsimų reformų. Kalba eina apie milijardus dolerių. Daugybė privačių kompanijų yra pasirengusios pateikti būsimos Baltarusijos investicijų planą”, — sakė Tichanovskaja per transliaciją informaciniame Youtube kanale, skirtame “žmonių ultimatumui”.

Tichanovskaja taip pat kalbėjo apie Europos šalių valdžios paramą. “Dauguma šalių palaiko mūsų žmones kovoje dėl naujos Baltarusijos, daugiau nei 50 šalių jau yra priėmusios sankcijas Lukašenkai, pareigūnams, tiems, kurie kalti dėl sumušimų ir rinkimų falsifikavimų, — sakė ji.

“Drambliukės svajonė” duos pinigų ir mes atliksime reformas…

Anot jos, “Europos šalys skiria pinigų politiniams kaliniams remti, žmogaus teisių organizacijos, teisininkai, Baltarusijos žurnalistai ir žiniasklaida galės tęsti savo darbą, gaus paramą įrangai”. “Daug dirbama prie profesinių sąjungų … Mes sutariame sukurti projektą, kuris paremtų žmonių savivaldą”, — sakė ji.

Tichanovskaja taip pat sakė, kad Čekijoje, Lenkijoje, Lietuvoje vykdomos aukų reabilitacijos programos.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!