Patiko? Pasidalinkite!

Linui Linkevičiui ir Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP’istams) rinkimai buvo nesėkmingi – partija neįveikė rinkimų barjero, o jos lyderiai patyrė pralaimėjimą vienmandatėse apygardose.

Į Seimą nepateko ir LSDDP’istų pirmininkas G. Kirkilas. Jis Seime užsibuvo nuo 1992 metų be pertraukų.

Į Seimą nepateko užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Linas Pasaulio lietuvių apygardoje liko trečioje pozicijoje su 13,38 proc. balsų, o „socdarbiečiams“ neperžengus 5 proc. ribos, Linui Linkevičiui bent kuriam laikui teks pailsėti nuo Lietuvos ir viso pasaulio problemų sprendimų.

Pats Linas Linkevičius visiškoje nežinioje ir dar nėra nusprendęs dėl savo politinės ateities. Rinkimuose sužibėjusi Sorošo draugijos atstovų Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė mano, kad užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius neturėtų naujai suformuotoje Vyriausybėje ir toliau eiti ministro pareigų. Kažin, kaip mano Ramūnas Karbauskis?

Rinkimus „prapylę“ Gediminas Kirkilas ir Juozas Bernatonis neabejoja, kad užsienio reikalų ministro poste Linkevičius turi išlikti. Tai yra naujas politinis ėjimas demokratijos istorijoje – partija, patyrusi visišką fiasko rinkimuose, pirmoji siūlo ministro kandidatūrą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!