2004 m. kovo 29 d. Lietuva (be referendumo) supaprastinta tvarka įstojo į NATO (North Atlantic Treaty Organisation – Šiaurės atlanto sutarties organizacija). NATO – tai gynybinė organizacija, kurią sudaro laisvos ir nepriklausomos valstybės, susijungusios į sąjungą tam, kad diplomatinėmis, o prireikus – ir karinėmis priemonėmis išsaugotų tarptautinę taiką bei savo nepriklausomybę. Organizacijos sprendimai priimami tik pritarus visoms jos narėms.
“LR KONSTITUCIJA. Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.”
Gruodžio 1 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo pirmojoje NATO užsienio reikalų ministrų nuotolinio susitikimo sesijoje, kurios metu ministrai aptarė NATO politinės dimensijos stiprinimą, Rusijos grėsmes ir ginklų kontrolės politikos klausimus.
Pasak L. Linkevičiaus, per pastaruosius 10 metų saugumo aplinka reikšmingai pasikeitė. Agresyvi Rusijos laikysena ir tarptautinės teisės pažeidimai, auganti Kinijos karinė ir ekonominė galia, naujosios technologijos, kibernetinės ir dezinformacinės atakos reikalauja iš naujo įvertinti NATO strategiją.
„NATO Aljanso stiprybė yra jo gebėjime adaptuotis ir laiku reaguoti į iššūkius. Rekomendacijos, kurias pateikė Generalinio sekretoriaus suburta ekspertų grupė yra pirmas žingsnis link NATO politinės darbotvarkės stiprinimo išlaikant tvirtus gynybinius pajėgumus. Jų pagrindų siūlysime sprendimus artėjant NATO viršūnių susitikimui,“ – sakė L. Linkevičius.
Užsienio reikalų ministrai susitikime laikėsi vieningos nuomonės, jog didžiausia grėsmė Aljansui kyla iš Rusijos. Stebima plati Rusijos destabilizuojančių veiksmų geografija – Ukraina, Kaukazas, Vakarų Balkanai, Artimieji Rytai, Šiaurės Afrika. Pastaruoju metu kelia susirūpinimą prastėjanti saugumo situacija Juodosios jūros regione, kur intensyviai vykdoma nelegaliai aneksuoto Krymo pusiasalio militarizacija.
URM inf.
reika gauti is Linkeviciaus paaiskinimus kodel Rusija neuzpuole lietuvos jau jau 6metai praejo.???
Šitas komsomolcas vis dar nerimsta. Kaip ten NATO greita reakcija Gruzijoje, Sirijoje, Ukrainoje, Venesueloje, Baltarusijoje, Kalnų Karabache…. Dar pavardinti?
….p.Linlinkewič, rūros vamzdį saugok,kad niekadėjus kulkosvaidžio neįgrūstų,šios dienos brendas du@kina į rudąją …. !!!
Dėkui ďėvui ir tėvyme valdžiusiem politikam,jog taip greit sugebėjo į nato prisijunkt pagarba jiem, o kitaip ėstume šūdą kaip aneksuotame kryme vėl.
….. paskiepys nuo MAKARONKABIO viruso,tai ir ėsi,ir šiksi pagal B.Geico,D.Sorošo,Zukermano fondų sukurtas programėles ir busi be tapatybės,asmenybės ir privatumo,tik BŪSI KODAS SISTEMOJE !!! BESMEGENIS esi ir juo liksi !!! O dabar tupi namuose,nes paskelbta PLANDEMIJA įvardinta šaukiniu MAKARONKABIO VIRUSAS Covid – 19 !!! !!! !!!
Bjauriai žiūrisi į šią ypatą… Garbės raštus, apdovanojimus gaudavo Maskvoje, o neseniai važiavo apdovanojimų Amerikon pasiimt… Ir visus tuos laikus prie lovio… Daug suvalgo, matyt… 🤔😊
JIE VIS NEPRIEDE KADA NUO LOVIO PASITRAUKS KOMUNISTAI KAGEBISTAI
Keistai skamba tas pasakymas, kad gynybinė organizacija. Pirma, jinai dar nieko neapgynė, o antra, tai yra organizacija -> firma -> kontora. O žodis sąjunga reiškia fašizmą arba kartelinį susitarimą.
O tam žmogeliui profesinė liga – padlaižiavimas.
POEMA APIE SOČIĄ KIAULĘ
Na, kam gi kiaulei dar ieškoti gilių?
Juk rudeniop jos pačios žemėn kris,
O komsomolcai pagal tulpės stilių
Sukals į grabą Tautai tik vinis…
Na, kam gi kiaulei rūpintis dar loviu?
Jame – putra, raudona ir dykai,-
Ir jei lovy dar riogsai visu svoriu,
Sapne vis grįžta Lenino laikai…
Na, kam gi kiaulei rūpintis paršeliais?
Vistiek juos kartą ims ir iškastruos.
Bet bilietukas raudonais viršeliais
Lig amžiaus galo vis širdy kabos…
Na, kam gi kiaulei motiniška meilė?
Jei kas šėlios, – ji tą tuojau suės, –
O tie, kas mikliai persidažė kailį,
Šiauduose kuiliui pilvą kasinės…
Na, kam gi kiaulei žinios apie tvartą?
Juk ėsti gauna lygiai su visais…
Tad kas padus palaižė vieną kartą,
Tas visad eis takeliais raudonais…
Na, kam gi kiaulei svetimos problemos?
Tas, kas ne tvarte – te badu nudvės.
O kam iš Kremliaus ūkia dar sirenos,
Vargu, ar Tautai tas bėdoj padės?