Patiko? Pasidalinkite!

Visuomenei žinoma veikėja Liveta Kazlauskienė galutinai atsiribojo nuo konservatorių partijos. Ji tai viešai pareiškė socialiniame tinkle Facebook. Būdama viešu asmeniu ji pasipiktino, kad iki šiol yra viešinamas agitacinis vaizdo klipas, kuriame Liveta liaupsino konservatorių partiją ir ragino už juos balsuoti. Socialiniame tinkle ji bandė paauklėti visuomenininką Kiprą Valentinavičių, kuris išdrįso jai užduoti nepatogius klausimus.

Liveta bando save pateikti kaip privatų asmenį, bet norime priminti, kad paskutinėje LNK laidoje Liveta gyrėsi, kad kartu su vyru pasidarė plastines operacijas. „Mes abu darėmės viršutinių vokų pakėlimo operacijas. Petras ėjo labiau dėl kompanijos. Maža to, vyras ėjo pirmas, kad įsitikintų ir man papasakotų, ar operuojant neskauda“, – Kazlauskų šeimos paslaptis atskleidė Liveta.

Tai, kad Liveta ir Petras Kazlauskai yra dažni svečiai landsbergių bendruomenei palankiose televizijose, rodo, kad jie neatsiribojo nuo landsbergių klano. Tik nereikia, Liveta, taip nervintis – kas nedirba, tas neklysta.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!