Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos Respublikos premjerė Ingrida Šimonytė ir vėl pademonstravo savo mužikišką kultūrą. Tai jau ne pirmas kartas, kada Ingrida Šimonytė pademonstruoja savo žemą intelektą ir vidinę būseną, o ta būsena, kaip matome, yra pakrikusi. Taip kalbėti moteriai tiesiog yra neetiška ir nepadoru, o ką jau kalbėti apie tai, kad šūdais svaidosi pati LR premjerė.

Šį kartą Ingrida Šimonytė socialiniame tinkle užsipuolė valstietę Agnę Širinskienę, nes, neva, jos numylėtinis Olegas Šurajevas nėra jos patarėjas.

Galima Ingridą ir pateisinti dėl jos tokių veiksmų, nes pedopartijai dabar tikrai nekokie laikai, savivaldos rinkimuose pedopartija pasirodė nekaip, Ukrainoje karas krypsta Rusijos naudai, ekonomikos, gimstamumo kreivės rodo taip pat apgailėtinus Lietuvos rezultatus, pedofilijos skandalas išūžė galvą ir iš to galime daryti išvadą, kad ne tik šiai poniai, bet ir kitiems “slavikams” galimai jau tiesiog važiuoja stogas.

Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad Ingridos Šimonytės leksikonas visada toks buvo, tik ne visada ji jį atskleisdavo. Būdavo laikotarpių, kada ji pasistengdavo kalbėti kultūringai, bet tai pavykdavo ne visada.

Štai keletas Ingridos išsakytų perliukų:

…principų apšikimas…

…nes daugiau išbezdėt – ne jo galioms…

…atsiminė numirėlis perst…

…kokia bitch yra karma…

…Seimo beždžionėlei…

…per tokius kretinus…

…tuščiagalvė ir tuščiagarbė valstiečių rinkimų komisijos pirmininkė…

…duot į snukį kam nors?’…

…tiems kas dar šį ryt dar nevėmė- lizinginė diarėja iš po plintuso…

…Na, bet jeigu kažką tai įžeidė, tuomet, žinoma, atsiprašau…

…Kartais mano šmaikštavimai apšmaikštauja mane pačią…

Turime pripažinti, kad LR premjerė yra mužikė ir mes tokios esame verti.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!