Patiko? Pasidalinkite!

Už perversmų organizavimą ir bandymą nužudyti Aleksandrą Lukašenką Lietuvai teks atsakyti. Į Lietuvą per Baltarusiją atvykstančių migrantų srautui, Irako oro linijos toliau didina skrydžių į Minską skaičių. Nuo šiol, kaip skelbiama, skristi bus galima ne tik iš Bagdado, bet ir iš Erbilio, Suleimanijos bei Basros.

Ruoškimės tūkstančiams pabėgėlių

Praėjusią parą, sekmadienį, Statistikos departamento duomenimis, sulaikyti 287 iš Baltarusijos neteisėtai sieną kirtę migrantai. Iš viso šiemet tokių užsieniečių sulaikyta 3832.

Tarp šiemet pasienyje su Baltarusija sulaikytųjų daugiausia yra Irako piliečių ar jais prisistačiusių užsieniečių – 2555. Taip pat sulaikyti 191 Kongo, 129 Kamerūno, 124 Sirijos, 90 Rusijos, 91 Irano, 79 Gvinėjos ir 79 Afganistano bei kitų šalių piliečiai.

Į Minską jau galima atskristi iš dar trijų Irako miestų. Skrydžius vykdys Irako aviakompanija „Iraqi Airways“.

Irake įsikūrusi turizmo agentūra „Moonline Travel“ pristatė džiugią žinią turistams, norintiems keliauti į Baltarusiją. Kompanija reklamuojasi, kad sutvarko vizas Irako piliečiams. „Moonline Travel“ sekmadienį feisbuke pranešė, kad nuo rugpjūčio „Iraqi Airways“ kiekvieną savaitę vykdys skrydžius iš Suleimanijos miesto Irako Kurdistane į Minską.


Patiko? Pasidalinkite!