Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje kuriasi dar viena partija – Krikščionių sąjunga. Jos lyderys, buvęs socialdemokratas, vėliau krikščioniškos pakraipos Landsbergių partijos ilgametis narys Rimantas Dagys. Tarp steigėjų Egidijus Vareikis, nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Jonas Šimėnas, Panevėžio tarybos narys Petras Luomanas, buvęs Lazdijų meras Artūras Margelis bei kiti.

Vasario 8 d. Vilniaus mokytojų namuose surengtas steigiamasis partijos suvažiavimas. R. Dagys informavo, kad jo partija nebus eurospkeptiška, didelį dėmesį skirs šeimų klausimams.

Lietuvoje jau veikia viena partija, kuri didelį dėmesį skiria šeimoms – tai Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga. Specialistų teigimu, kuo daugiau bus partijų skiriančių dėmesį šeimoms, tuo šeimos mūsų valstybėje bus stipresnės.

Tad neatmetamas ir konstruktyvus bendradarbiavimas tarp Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Krikščionių sąjungos, taip pat dalykiniai santykiai su krikščioniškos pakraipos Landsbergių partija, siekiant proveržio link Gerovės valstybės darnoje, įveikiant iššūkius bei įgyvendinant pokyčius.

Iš Seimo narių partijoje, be R. Dagio, taip pat yra kitas buvęs Landsbergių partijos narys, vėliau besidarbavęs su žaliaisiais valstiečiais Egidijus Vareikis.

Informuojama, kad dėl narystės Krikščionių sąjungoje vedamos diskusijos ir su dar vienu buvusiu žaliuoju valstiečių, dabartiniu Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!