Patiko? Pasidalinkite!

Elonas Maskas penktadienį patvirtino, kad jo įmonė „SpaceX“ negali toliau finansuoti už ryšio sistemos „Starlink“ eksploatavimą Ukrainoje.

“SpaceX nereikalauja grąžinti ankstesnių išlaidų, tačiau mes negalime finansuoti esamos sistemos neribotą laiką ir, be to, siųsti dar kelis tūkstančius terminalų, kurie naudoja 100 kartų daugiau duomenų nei įprasti namų ūkiai. Tai neprotinga”, – tviteryje parašė jis. .

Maskas pridūrė, kad toks sprendimas priimtas po to, kai dabartinis Ukrainos ambasadorius Berlyne Andrijus Melnykas, kuris šią savaitę palieka savo postą, liepė jam „atsitraukti“ vartodamas necenzūrinius žodžius anglų kalba. „Mes tiesiog laikomės patarimo“, – tviteryje rašė Maskas.

Elonas Maskas spalio 3 d. socialiniame tinkle „Twitter“ kalbėjo apie tai, kaip mato taikos sąlygas Ukrainoje. Muskas pasiūlė surengti JT prižiūrimus referendumus neseniai Rusijos aneksuotose teritorijose. Jo nuomone, Krymas oficialiai bus Rusijos dalis, o Ukraina gali įgyti neutralų statusą. Melnikas, reaguodamas į verslininko publikaciją apie jo pasiūlymus dėl Rusijos Federacijos ir Ukrainos konflikto sprendimo variantų, paskelbė nepadorų komentarą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!