Patiko? Pasidalinkite!

Rietavo baseine spalio 18 dieną vykusiame naujo sezono atidaryme dalyvavo Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas. Jis baseino darbuotojams tądien pareiškė, kad jeigu savivaldybė neprisidės prie finansavimo, baseiną teks uždaryti. Tai patvirtino ir baseine tądien buvęs ir su darbuotojais bendravęs „Būkime vieningi“ atstovas Vaidas Žemaitis

Būkime vieningi apie tai jau rašė straipsnyje: Rietavo baseinas liberalizmo spąstuose – grasinama uždaryti

Baseine gelbėtoju dirbantis Rietavo savivaldybės tarybos narys Augustas Šlimas pareiškė, jog Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas sakė, kad jeigu savivaldybė neprisidės prie baseino išlaikymo, jį gruodžio 31 dieną uždarys. Tą patį patvirtino ir kiti baseino darbuotojai.

2019 spalio 31 d. Rietavo savivaldybės posėdyje į šią žinią sureagavo meras Antanas Černeckis

Tarybos narys Augustas Šlimas posėdyje pakartojo tą patį, ką prieš savaitę rašė „Būkime vieningi”: susitikime su baseino direktoriumi Audriumi Misiūnu, šis kalbėjo, jog pinigų trūksta ir būtų gerai, kad savivaldybė prisidėtų.

Pasak mero Antano Černeckio, jis kalbėjosi su Audriumi Misiūnu telefonu ir, neva, apie jokį uždarymą Misiūnas su niekuo nekalbėjo. Pasak Misiūno, paskalos skleidžiamos neaiškiu pagrindu.

Tai kuris meluoja?

Gali būti, kad meluoja visi baseino darbuotojai. Tačiau, tai yra labai abejotina. Koks tikslas būtų visiems baseino darbuotojams išgalvoti tokią žinią ir dar kiekvienam atskirai ją atpasakoti? Negi posėdžio metu viešai meluoja Rietavo meras Antanas Černeckis?

Pirmieji „įtariamieji“ (baseino darbuotojai) atkrenta. Lieka du liberalai. Iš jų, galimai vienas yra melagis.

Audrius Misiūnas Antanas Černeckis
Audrius Misiūnas / Antanas Černeckis

Žemiau esančioje vaizdo medžiagoje matosi kaip tarybos narys Augustas Šlimas posėdyje pakartojo, kad susitikime su baseino direktoriumi, šis kalbėjo, jog trūksta pinigų ir būtų gerai, kad savivaldybė prisidėtų.

Rietavo meras nurodė tarybos nariui, kad šis rinktųsi su kuo bendrauti, nes tai, kad jis bendravo su „Būkime vieningi“, pavadino problema. Taip pat, Antanas Černeckis patvirtino, kad pasklidusi informacija buvo „įdomi“.

Rietavo meras šiek tiek klaidingai atkartojo ir „Būkime vieningi“ informaciją apie jo paminėtus „kanibalus“ ir apie paskleistą negatyvią informaciją apie Plungės rajono merą.

„Būkime vieningi“ apie kanibalus nerašė, o “kanibalizmas” buvo paminėtas tiesiog kaip liberalizmo – viską griaunančios politinės ideologijos – finišas.

Pasak mero, puslapis skleidžia “negerą” informaciją

Žinoma, kad negerai, kai į viešumą išlenda politikų melas. Kur čia bus gerai, kai politikai kalba ką nori ir už savo žodžius neatsako. Ir, vis dėlto, galimai meluoja abu liberalai – tiek mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, tiek Rietavo savivaldybės meras Antanas Čerenckis.

Jau daugelį metų politikai įpratę, kad spaudos priemonės priklauso jiems arba jų partijos kolegoms, todėl jų melas į viešumą ir nepatenka. Primename, kad „Būkime vieningi“ nepriklauso jokiai partijai ar verslo interesus atstovaujančiai grupei.

Kad ir kaip Rietavo meras Antanas Černeckis nenorėtų, jam teks susitaikyti su tuo, kad ne visi žiniasklaidos kanalai yra nuperkami, paperkami ar tiesiog galima su jais lengvai „susitarti“. Primename, kad tinklalapis „Būkime vieningi“ Plungėje ir Rietave yra labai skaitomas, o bendras tinklalapio apsilankymų skaičius jau perkopė virš 5 mln. kartų.

Baseino nuostoliai ne tokie jau ir dideli

Pasirodo, kad baseino nuostoliai ne tokie jau dideli. Per metus laiko, pasak mero, baseinas patyrė viso labo 4000 eurų nuostolio.

Tokią sumą nesunkiai galima sutaupyti kiek pakoregavus kainų politiką bei patį baseino valdymą.

O gal pats direktorius ir bus kalčiausias šioje, dėl galimai aplaidaus valdymo iškilusioje situacijoje?

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!