Patiko? Pasidalinkite!

Projektas “Mūsų TV” pradeda turą po Lietuvą. Simboliškai turo pradžia skelbiama nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Spalio 11 dieną, 12 valandą Tveruose, Žemaičių aikštėje mobili “Mūsų TV” studija lauks bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi galimybę pasirašyti inicijuojamam referendumui dėl 100 000 parašų kartelės sumažinimo, tam, kad ateityje būtų galima lengviau inicijuoti referendumus. Kol kas Lietuvoje norint inicijuoti referendumus reikia surinkti 300 000 parašų, o tai tokioje mažoje šalyje yra sunkiai įgyvendinama. Todėl visus kviečiame atvykti ne tik pasirašyti, bet ir padėti rinkti parašus.

Turo metu iš įdomių pašnekovų imsime interviu, darysime video reportažus, filmuosime pokalbių laidas, na ir tiesiog bendrausime. Tie, kurie norite gyvai pasišnekėti, padėti rinkti parašus ir pasirašyti dėl referendumo kviečiame atvykti į numatytas vietas.

Spalio 11 dieną Tverai nuo 12 val. iki 15 val.

Spalio 12 dieną. Rietavas (pagrindinė aikštė) nuo 11 val. iki 14 val.  ir Plungė (senamiestis prie fontano) nuo 15 val. iki 19 val.

Spalio 13 dieną Telšiai (pagrindinė aikštė prie turizmo informacijos centro) nuo 11 val. iki 15 val.  ir Varniai (autobusų stotis) nuo 16 val. iki 18 val.

14 dieną Mažeikiai (Maximos aikštelė nuo Draugystės gatvės) nuo 11 val. iki 15 val. ir Seda (prie kultūros namų) nuo 16 val. iki 18 val.

15 dieną. 9 val. Naujoji Akmenė (centre prie aikštės),12 val. Senoji Akmenė (prie autobusų stoties),14 val. Papilė (prie Simono Daukanto paminklo) ir 17 val. Venta (prie bažnyčios).

Grafikai bus sudaromi kiekvienai savaitei, sekite naujienas! Nuo 18 dienos planuojama aplankyti Šiaulių ir Panevėžio regionus, apie kitus regionus informuosime vėliau.

Ateik pasirašyti, jei tau rūpi Lietuvos ateitis!

P.S. Ateidami pasirašyti turėkite asmens tapatybės kortelę arba pasą, nes reikės dokumento numerio (ne asmens kodo)!

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis

Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv

Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi


Patiko? Pasidalinkite!