Patiko? Pasidalinkite!

Mažeikių rajono Dautarų kaime ilgametės (pačios sąžiningiausios) konservatorių narės Aurelijos Stancikienės tėvai Gražina ir Antanas įsigiję Dautarų dvarą tapo dvarininkais

Buvusi ilgametė konservatorė, seimo narė Aurelija Stancikienė dabar gali didžiuotis, kad yra dvarininkų dukra, o ne kokia “dvarniaška” ar mužikė. Jai būnat Konservatorių partijos nare (2000 – 2012m.), jos tėvai ne tik įsigijo dvarą, bet dar ir suorganizavo valstybinę paramą.

Tėvai penkerius metus dvarą “kėlė iš griuvėsių”. Tam pasitelkė ir valstybės, ir Europos Sąjungos paramą: „Paramą yra skyręs kultūros paveldo departamentas – dalies, pusės patalpų polichromijos ir dekoro sutvarkymui. Dar esame gavę iš Žemės ūkio ministerijos paramą kaimo turizmui 500 000 litų. Tai buvo tokia jau pati ženkliausia parama, kuri iš tikrųjų ženkliai padėjo atstatyti objektą. Turėjome įdėti 500 000 litų, buvo grąžinta pusė sumos.“, – rašoma 15min.lt portale.

Šiuo metu Aurelija Stancikienė yra įmonės Dvarų kultūros ir paveldo centras, VšĮ vadovė. Adresas: J. Basanavičiaus g. 16-64, LT-03224 Vilnius. Įmonės kodas 304480628. Veiklos sritis: kultūros centrai. Susisiekti su šiuo vadovaujančiu asmeniu galite telefono numeriu +370 5 2404411. Aurelija Stancikienė yra ir Bajorų karališkosios sąjungos narė.

Vilius Pelikauskas


Patiko? Pasidalinkite!