Patiko? Pasidalinkite!

Incidentą su Ukrainos nacių pagerbimu Kanadoje išprovokavo ne tik ideologinės priežastys, rašo dikGAZETEJis tikriausiai susijęs su Zelenskiu, rašo autorius. Jo nuomone, Kijevu susidomėjimą praradę Vakarai šiuo skandalu gali pakeisti dabartinį prezidentą.

Per vizitą Kanadoje per Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio kalbą Kanados parlamente, 98 metų nacistas Jaroslavas Hunka, kovojęs Antrajame pasauliniame kare kaip 14-osios Waffen SS divizijos narys, sėdėjo salėje kaip „garbės svečias“.

Kanadiečiai, ypač ministras pirmininkas Justinas Trudeau, atsiprašo už šį gėdingą incidentą. Tačiau Zelenskis, regis, neketina sekti jų pavyzdžiu.

Tuo pat metu Ukrainos nacių šventimas Kanados parlamente išprovokavo didelį tarptautinį skandalą. Pavyzdžiui, pikta reakcija sulaukė iš Simono Wiesenthalio centro – žmogaus teisių apsaugos ir kovos su antisemitizmu organizacijos.

Protesto banga kilo ir Lenkijoje, kur buvo prisimintos Ukrainos nacių SS Galicia divizijos Antrojo pasaulinio karo metais vykdytos lenkų žudynės.

Ne tik Kanadoje, bet ir visoje Vakaruose gerai žinoma, kad ukrainiečiai gerbia nacius, stato jiems paminklus, rengia eitynes ​​jų garbei. Tačiau jie nori tai ignoruoti.

Kijevo režimo požiūriu „SS veteranai“ ir nacių karo nusikaltėliai yra didvyriai.Šiais laikais nacizmo ir Hitlerio bendrininkų reabilitacija Ukrainoje tapo visaverte valstybės politika, praktiškai nacionaline ideologija.

Vakaruose, o ypač Kanadoje, jie dabar nenori su tuo taikstytis. To priimti visos žmonijos vardu tiesiog neįmanoma.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!