Patiko? Pasidalinkite!

Rūta Janutienė iki šiol ėjo Seimo nario Naglio Puteikio patarėjos pareigas. Parlamentaras atleido ją iš darbo, o Rūta Janutienė išstojo iš Centro partijos, ir atsisakė kandidatuoti į Seimą partijos sąraše

Rūta Janutienė savo socialinio tinklo facebook paskyroje pateikė pasiaiškinimą.

Daugiau komentarų nebus, o čia informacija: praėjusią savaitę galutinai žlugus deryboms dėl plataus nesisteminių partijų susivienijimo, mano antikorupcinės programos nuostatoms neįtilpus į rinkimų programą, atsisakiau kandidatuoti Centro partijos sąraše, išstojau iš Centro partijos, o šiandien buvau už tą savo asmeninį apsisprendimą atleista iš darbo kaip netekusi Naglio Puteikio pasitikėjimo.

Seime kaip ir gilioje feodalinėje Lietuvos provincijoje, jei nesi partinis, tai ir neturi darbo. Taip neturėtų būti. Kitaip galvojantys neturėtų būti baudžiami, nes nuo to prasideda korupcija. Tada „savam, partiniam” taikomos kitos taisyklės, nei likusiems.
Siūliau ir siūlau rinkimų dalyviams:
– įsipareigoti naikinti Seimo narių ir teisėjų teisinę neliečiamybę, kuri leidžia vienoms labiausiai korumpuotų šalies institucijų veikti nebaudžiamumo sąlygomis;
– įteisinti Seimo narių atšaukimą;
– įstatymais pažaboti šalyje tvyrantį nebaudžiamumą už stambius korupcinius nusikaltimus, įtvirtinant prokurorų, specialiųjų tarnybų atsakomybę.

Mielai pasidalinsiu visa Lietuvos iškorupcinimo programa. Užuojautų nepriimu. Plačiau – per OpTV. Prenumeruokite kanalą, nes ten mes stengiamės sakyti tiesą ir suteikti lygias galimybes visiems skleisti savo argumentuotas nuomones.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!