Patiko? Pasidalinkite!

Žmogus gimsta vienas, gyvena vienas ir miršta vienas. Tai svarbiausia tiesa, kurią sudėtinga, bet labai svarbu pripažinti. Kaip tai padaryti?

Vieną gražią dieną suprasite, kad likote viena. Iš tikrųjų jūs visada buvote viena, tik šis suvokimas dažniausiai gerokai susivėlina. Tėvai miršta, vyrai pasikeičia, meilužiai išduoda, vaikai užauga. Sugriūna viskas, kas dar vakar puikiausiai veikė. Nesvarbu, kas konkrečiai atsitiks, turėkite galvoje: vienatvė visada šnopuoja mums į nugarą. Branda – tai sugebėjimas būti vienai nedramatizuojant. Geriau iš anksto pasiruošti.

Visus, išskyrus artimiausius giminaičius, galima pakeisti. Įsileiskite į gyvenimą naujus žmones, net jeigu kol kas nesuprantate, ar turite su jais ką nors bendro. Ateis laikas, ir suprasite, kad likote viena, ir tai jus išgelbės.

Stenkitės išmėginti kažką naujo. Maistą, maršrutus, aktyvumą, filmus, knygas, teorijas. Smegenys iš prigimties labai tingus organas. Kuo toliau, tuo labiau sustabarėja, stengiasi išlyginti nereikalingas raukšles. Neleiskite protui prilipti prie vienų ir tų pačių dalykų, malonumų, metodų ir triukų, visada išbandykite kažką naujo, ypač, kai tingisi, baisu ir nesinori. Ir kai suprasite, kad likote viena, jus tai išgelbės.

Atleiskite visiems, kam galite, o likusius užmirškite. Užmarštis – geriausia bausmė ir geriausi vaistai. Ir niekada su niekuo nesiginčykite.

Skubėti nėra kur. Viskas, kas nutinka greitai, gyvuoja labai neilgai. Jeigu išties labai kažko norite – padarykite tai. Jeigu nebenorite, reiškia, nelabai ir reikėjo. Rizikingus troškimus ir poelgius atidėkite, leiskite jiems „susigulėti“. Darykite tai, kuo nesate tikra tik tada, jeigu šis noras persekioja jus ilgą laiką.

Jeigu labai kažko norite ir manote, kad tai teisinga – darykite. Šis punktas papildo ankstesnį. Troškimai – tai ir yra gyvenimas. Leiskite troškimams gyventi jumyse ir stebėkite juos. Jeigu neišnyks, neišsisklaidys – sekite paskui juos.

Kol kažko norite – nepasiduokite. Sėkmė – tai patirtis, t.y. veiksmai. Nesėkmė – nepakankama patirtis. Nesėkmė kompensuojama patirtimi. Drąsa ir rizika – irgi patirtis. Tai, kas gali iš pradžių pasirodyti kaip neišpasakytas akiplėšiškumas – tai patirtis. Tvirtumas, kantrybė, sugebėjimas atleisti, atsparumas ir nepriklausomybė – visa tai patirtis. Svarbiausia – nepasiduoti, kol vis dar kažko trokštate.

Netgi pabaiga – dar ne pabaiga, visas gyvenimas – tai nesibaigianti tėkmė. Prisiminkite tai, kada nusivilsite ar sielvartausite, stovėdama prie draugo kapo, skaitydama mylimo žmogaus atsisveikinimo laišką. Būtinai išaus diena, kai suprasite – tai buvo tik į gera. Ypač tai pasakytina apie santykius su mylimais. Pabaigos nėra. Kai liksite viena, šita tiesa jums labai padės.

Darykite, ką norite, tačiau pasirūpinkite kūnu, nes kitaip jis gali netikėtai jums atkeršyti. Įpraskite įsiklausyti, ko jam reikia ir duoti jam tai. Jei niekada neįsiklausėte į savo organizmą ir nežinote, kokia kalba jis kalba, pradėkite nuo paprasčiausių dalykų, tokių kaip pasivaikščiojimas ar joga. Toliau viskas vyks savaime: kūnas laukia, kad jūs jį išgirstumėte.

Romantika, meilė ir aistra – puikūs dalykai. Tačiau jeigu supainiosime juos su seksu, galima ilgam likti be jo. O tai kvaila ir kenksminga.

Pats paskutinis dalykas, dėl kurio vertėtų sukti sau galvą – ką pagalvos žmonės. Žmonės daugiausiai galvoja apie save, o taip pat – apie jus, vėlgi, spręsdami tik pagal save. Kitaip sakant, jie negalvoja nei apie jus, nei vienas apie kitą. Taip kad darykite, ką norite.

Bijokite pasitikėjimo. Pasitikėjimas – marazmo pradžia. Abejokite, primeskite įvairius variantus, palikite atvirus kelius atsitraukti sau pačiai ir kitiems.

Ir dar vienas punktas, kuriuo abejoti neverta – tausokite draugus. Draugai – vienintelis dalykas, ką reikia kaupti. Anksčiau ar vėliau suprasite, kad likote viena, o čia staiga užeina draugas ir sako: visai iš proto išsikraustei, juk tu gi turi mus!

Ir tai tiesa.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!