Patiko? Pasidalinkite!

Paskutiniu laiku vis dažniau sulaukiu tokių klausimų: „Kodėl vyrai tokie nedėkingi?“ Viena paskutinių konsultacijų irgi buvo susijusi su šia tema. „Aš jam viską darau, gaminu, tvarkausi, planuoju laisvalaikį, smaginu pokalbiais, kai jam liūdna, gaudau kiekvieną jo žvilgsnį, bandau atspėti norus, o juk taip norisi, kad jausmai būtų abipusiai. Kad jis irgi atspėtų mano nuotaiką, pasirūpintų, kai man blogai. Žodžiu, kad padarytų mane laiminga. Paskutiniu laiku aš apskritai nebejaučiu jokios laimės“.

Kai išlaisvinsi vyrą nuo pareigos daryti tave laiminga, iškart pastebėsi, kiek daug jo energijos išsilaisvins. Taip yra dėl to, kad kai tu kaltini ir reiški pretenzijas, jog vyras daro viską negerai, jam kyla tik vienas stiprus noras – kuo skubiau išeiti. Čia esama daug variantų, jis gali realiai tave mesti, gali pasislėpti kokioje nors priklausomybėje (alkoholis, lošimai, kompiuteriniai žaidimai ir t.t.). Tikriausiai jau ir pati pastebėjai, kad priekaištai ir pretenzijos nebeveikia.

Kitas variantas, kai rūpiniesi vyro laime, užpildai gyvenimą maloniais momentais ir jis į tai nereaguoja. Tada iškyla klausimas: o kokiu tikslu tu visa tai darai? Galbūt rūpiniesi juo dėl to, kad nesijauti pilnaverte ir turi vilties, kai už tavo rūpestingumą jis atsimokės savu rūpestingumu ir tada tapsi laiminga? Tačiau ir šis variantas nesuveikia.

O kas gali suveikti?

Reikia suvokti pagaliau, kad tik tu pati atsakinga už savo šio momento būseną ir savijautą.

Pradėk rūpintis savimi su tokiu pat įkarščiu, kaip iki šiol rūpinaisi kitais. Organizuok savo gyvenimą tokiu būdu, kad tavo rami, maloni būsena visada būtų su tavimi.

Prisimink, kas tave džiugina, kas suteikia ramybę, ką mėgsti, ko norisi tiesiog dabar. Sufokusuok savo dėmesį į save. Užpildyk save šia būsena, gyvenk joje visą laiką.

Ir pamatysi, kaip pradeda keistis tavo vyriškis. Tačiau tai jau kita tema.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!