Patiko? Pasidalinkite!

Neįtikėtinos permainos vyksta „Rytų – Vakarų“ fronte. Pradėję daug sau žadančiomis iliuzinėmis sankcijomis, Vakarai, panašu, susiprotėjo, jog ruseliui ant tų sankcijų, kaip sakoma, „dzin“. Visų pirma, jie buvo apstulbinti tokio neįmanomo Rusijos kariuomenės perginklavimo šuolio.

Pagaliau „laimingi apžlibėliai“ suprato, jog su Rusija vėl teks skaitytis, o ne diktuoti savo sąlygas, kaip buvo daroma po 90-tųjų. Tranas nebežino, ką daryti: tai nutraukia branduolinę sutartį, tai ragina Rusiją grąžinti į „didįjį aštuntuką“ Jis tai daro dar ir todėl, kad mato, kaip byra geri santykiai su Vakarų Europa. Savo ruožtu, pastaroji priversta imtis atsakomųjų žygių į JAV sankcijas. Bet tai dar ne viskas.

Pasibaisėję amerikono dujų kainomis ir jas sulyginę su rusiškomis, protaujantys žmonės iškart pradėjo spausti savo vyriausybes, kad šios panaikintų nupiepusias sankcijas. Tuoj prasidėjo dialogas su Rusija, ir tik mūsų leberis žada laukti, kol Putinas „pasitaisys“. Naudojamasi proga, kad JAV ir ES konfliktuoja, tad laižyti sėdmenis Lietuvoje puolama su dviguba energija. Kada gi pagaliau atsikvošėsi, aviau?!

Negi nematai, kad greitu laiku tau bus įsakyta galvoti, ką kalbi, ir įdėmiau sekti politinę situaciją. O taip tikrai bus. Nes ES jau su varlės išsprogusiomis akimis laukia, kada pagaliau prasidės ta mūsų Nausero jau išpranašauta didelė krizė. O ji reiškia nei daug, nei mažai – kaip šių valstybinių darinių krachą. Tai bus baisiau nei SSRS subyrėjimas. Tada Trupas galės mąstyti, už kokią kainą jis parduos save Grenlandijai.

Pažangos pasaulyje be Rusijos nebuvo ir nebus. Nes tik už jos ekonominius resursus tegali vystytis pasaulio parazitai. Naftos ir dujų jie jau prisiplėšė iš Artimųjų Rytų, bet iš Rusijos pramonės pasigrobti tikrai neišgalės.

Belieka sulaukti, kada pagaliau įvyks ta gyvenimo permainoms startą duosianti neregėta ekonominė krizė. Antraip visą savo gyvenimą iki šios dienos pravergavę, tą vergiją paliksime ir savo ainiams.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!