Šiandien, nori ar nenori, vienaip ar kitaip tenka būti įtrauktam į politiką, dažniausiai ne savo noru, nes aplink ta tema kalbama ar skundžiamasi nenutrūkstamai, o informacija liejasi neprašoma. Ji mums daro poveikį suprantam tai ar ne. Nejučia įtraukia ir “padeda” mums susidaryti nuomonę apie pasaulį.
Įsitraukiau ir aš, savo noru, skyriau laiko ir pabandžiau susigaudyti, kas čia vyksta, nes stebėti, kaip išsivaikšto mūsų tauta ar daugeliui Tėvynė tapo net ne vertybe, nėra pats maloniausias reiškinys.
Tai neišvengiamybė ar sustyguotas planas?
Ir jei palaikote vienus ar kitus politikus, partijas, juos mėgstate, tai už ką? Už jų įvaizdį ar turite konkrečias pažiūras, vertybes ir tie politikai jas atstovauja?
Jums labiau priimtinos tautinės, nacionalinės vertybės ar jus labiau įkvepia eurofederalizmo, neoliberalizmo, globalizmo idėjos?
Ar jums priimtina, kad pagal federalizacijos projektą, mes nebeturėsim savos konstitucijos, o turėsim vieną bendrą Europos Sąjungos konstituciją? Europos Jungtinės valstijos, kur viena kultūra, viena armija ir viena valdžia.
Paprastai ir ūkiškai – dalinuosi savo, kaip eilinio piliečio, supratimu. Nekviečiu į jokią partiją ar judėjimą ir tai nėra jokia politinė reklama.
Tu gal apsispręsk,ar Tarybų sąjunga ar Sovietų sąjunga (nors tokios sąjungos niekada nebuvo,čia tik lendzbergio išmislas)???
“Sovietų Sąjunga” buvo oficialiai vartojamas terminas tarpukariu ir netgi po 1940 m liepos. Bet tai niekinantis terminas, be to ir nelietuviškas, po karo buvo priimtas lietuviškas ir teisingas variantas – Tarybų Sąjunga.
Nenusisnekek brangusis apie Tarybu Sajunga. Ten buvo gerbiama kiekviena tauta, o lietuviu,- klestejo, augo, o ne nyko kaip evrosojuze.