Patiko? Pasidalinkite!

Iki Naujų Metų privalau pasirinkti elektros energijos tiekėją. kaip tai nustato Elektros energetikos Įstatymas.

Vadovaudamasis sveiko proto logika prieš pasirašydamas sutartis visada jas perskaitau.

Taip padariau ir dabar- birželio 6 dieną paprašiau visus šešis elektros tiekėjus atsiųsti savo Elektros energijos pirkimo – pardavimo sutarčių kopijas.

Taigi jau praėjo daugiau kaip mėnesis, o trijų tiekėjų sutarčių kopijų taip ir nėra…

O ir tų trijų gautų sutarčių niekaip neišeina vertinti kitaip, kaip iš esmės nesąžiningas, nes jose nustatyta. kad elektros tiekėjas iš esmės neatsako už prekės -elektros energijos pristatymą jos pirkėjui.

Todėl visa tai nuodugniai iš dėsčiau birželio 14 laiške Seimo Žmogaus teisių komitetui, ,kuris jį tik persiuntė Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai.

O pastaroji kantriai laukia, kol sueis 20 darbo dienų terminas., ir standartiškai atsirašys…

Pažymėtina, kad tarnyba telefonu į klausimą dėl elektroninės prekybos, kur kreiptis jeigu prekės pristatytojas ją sudaužė, atsakė – į pardavėją.

O į klausimą, kur kreiptis, jeigu elektros energijos tiekimas neužtikrina jos kokybės, patikimumo ir t.t. telefonu atsakyti atsisakė ….. pasiūlė kreiptis į tarnybą laišku…

O juk situacija tai teisiškai visiškai vienoda – dvišalė sutartis – pardavėjas ir pirkėjas.

Taip būtų teisinėje valstybėje, bet ne mūsų…

Kada 1953 metais atvykau į Vilnių, tėvų nuomojamo buto kaimynė lenkė, tikrai verta šviesios atminties, apie girtaujančius gretimo namo kaimynus sakydavo, „ Prawdziwa sodoma gomora”.

O juk tokias  tokias sutartis pasirašė:
Seimo nariai, Konstitucinio teismo teisėjai, visi kiti teisėjai, advokatai, prokurorai, policijos pareigūnai, ministrai, viceministrai, merai, vicemerai, universitetų profesoriai ir lektoriai, akademikai, žmogaus teisių gynėjai,  valstybės tarnautojai ir t.t. it pan.,

O taip pat  žurnalistai, t.t. LRT tyrimo skyriaus  teisuoliai…

Ir argi į tai sumoje žiūrint blaiviai ir atsakingai neatrodo kaip „Prawdziwa sodoma gomora” ????

Antanas Algimantas Miškinis


Patiko? Pasidalinkite!