Patiko? Pasidalinkite!

Yra trys dalykai, kurių tiksliai niekada nereikia gėdintis daryti vyro akyse.

Pirma. Linksmai ir skambiai juoktis, jeigu jums išties linksma ir gera

Nesidrovėkite linksmintis ir juoktis, jeigu jums išties gera. Ir tegu tas linksmumas būna nuoširdus, o ne vien dėl to, kad norite, pavyzdžiui, padaryti įspūdį vyrui ir dėl to juokiatės iš kiekvieno jo pokšto, netgi neypatingai sėkmingo. Juokitės, kai jums išties juokinga ir kai jums to norisi. Būkite nuoširdi.

Antra. Valgyti su apetitu, jeigu jums išties labai skanu

Liaukitės užsisakinėti kavinėje vien negazuotą vandenį ir kopūstų salotas, jeigu jums realiai norisi valgyti. Nesidrovėkite valgyti to, ko išties norisi netgi vyro akivaizdoje.

Jau seniai įrodyta, kad vyrams labiau patinka tos moterys, kurios nors ir rūpinasi savo figūra, bet gali bent retkarčiais leisti sau suvalgyti ką nors iš „draudžiamų“ produktų, pavyzdžiui, gabalą torto ar keptų bulvyčių.

Tai galima paaiškinti paprastai: jeigu moteris pati mėgsta kažką skanaus suvalgyti, tai ir greta esančiam vyrui klius „vienas ar kitas kąsnelis“ ir iš bado jis tiksliai nemirs. Ko nepasakysi apie moterį, kuri pastoviai laikosi griežčiausių dietų ir beveik nieko sau neleidžia. Ir ne vien sau, bet ir savo vyrui, suprantama.

Geras apetitas – kur kas seksualiau už nesibaigiančias dietas, svarbiausia – saiko jausmas. Jei moteris myli save ir savo kūną, ji palepins save skanėstais ir tuo pat metu nepersivalgys.

Vyrams patinka save mylinčios moterys, o ne tos, kurios amžinai nepatenkintos figūra ir niekada neatsipalaiduoja. Vyrui greta jos irgi bus neįmanoma atsipalaiduoti, be to, atsiras dar ir kaltės jausmas, jeigu jis sau leis skanėstus, o jo moteris žiūri į tai, nervinasi, bet nevalgo. Kam jam to reikia? Ir apskritai jūs negalėsite visą gyvenimą slėpti nuo vyro, kad iš tikrųjų baisiai mėgstate ką nors skanaus. Ir kam tai slėpti? Dėl to, užuot naktį paslapčia tuštinus šaldytuvą, geriau drauge su savo vyriškiu surengti sau retkarčiais „uždrausto, bet tokio skanaus maisto“ dienas.

Trečia. Būti savimi

Nesigėdinkite būti savimi, nesidrovėkite savo emocijų ir jausmų, net jeigu tai reikš kartais būti labai emocinga, sprogstama, nuoširdžia, juokinga, keista ar neaistringa 24 valandas per parą. Turėkite galvoje: esate nuostabi ir būtinai sutiksite tą vyriškį, kuris apie jus galvos lygiai tą patį. O jeigu jį jau sutikote – tausokite jį, juk jūsų laimė jau su jumis. Laimė, kai kitas žmogus tave paprasčiausiai supranta…

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!