Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijos kanclerė gyvena kukliai. Namo, kuriame ji gyvena, nesaugo jokia sustiprinta apsauga. Šalia namo tiesiog patruliuoja policijos ekipažas.

Angela Merkel policija saugo.png

Ji gyvena paprastame bute Berlyno centre. Namas niekuo nesiskiria nuo kitų. Jos butas ne tarnybinis, o nuosavas.

Как выглядит дом Ангелы Меркель в Берлине

Jame ji gyveno ir iki jai tampant Vokietijos kanclere. Merkel butas ketvirtame aukšte, namas gelsvos spalvos. Netoliese – parduotuvės, supermarketai, restoranai, prekybos kioskai.

Angela Merkel namas Belyne butas.png

Užmiestyje Merkel turi kuklų vasarnamį. Jame ji praleido savo vaikystę.
Angela su savo vyru, chemijos mokslų profesoriumi, savaitgaliais ir vasarą čia atvyksta pailsėti. Aplink jos namą nėra neperlipamų tvorų, o pati gyvenvietė panaši į kolektyvinį sodą.

Merkel darbo kabinetas taip pat atrodo gana kukliai. Čia nėra jokios prabangos. Tik darbui būtini dalykai ir nieko daugiau.

Ilgas stalas kanclerės kabinete stovi dar nuo Šrioderio laikų. Merkel kartą yra sakiusi, kad jai nepatinka dirbti sėdint už tokio gremėzdiško ir masyvaus stalo, bet jos įpėdinio stalo niekas iki šiol taip ir nepakeitė.

Susijęs vaizdas

Angelą galima pamatyti ir parduotuvėse. Apsiprekinti ji eina, lydima apsauginio. Merkel parduotuvėje neperka jokių brangių produktų. Ji nusiperka varškės, vaisių, daržovių, saldumynų.

Angela Merkel, kaip ir daugelis vokiečių, yra praktiška moteris. Į parduotuvę ji ateina su savo krepšiu.

Jokių pilių, jokių dvarų, jokios prabangos. Toks yra Vokietijos kanclerės gyvenimo būdas.

Antanina Strumilienė


Patiko? Pasidalinkite!