Patiko? Pasidalinkite!

Iškarto noriu apraminti naivuolius, kurie mano, kad JAV niekada Lietuvos neiškeis, ar neišmainys į ką nors vertingesnio.

Tarkime Jūs turi mažą šuniuką kuris labai garsiai loja ant didelio kaimyno, o kaimynas vieną dieną neapsikentęs ateina ir sako, atiduok tą šuniuką man, gal ne taip los, o aš tau už jį karvę duosiu kuri kas dieną duoda pieno ir iš jos turėsi naudos…

Faktas tas, kad D.Trampas neužilgo susitiks su V.Putinu. Faktas tas, kad jie derėsis, tik tiksliai nežinoma dėl ko. Greičiausiai tai bus Sirija, Ukraina ir neatmetama galimybė Pabaltijys.

Rusija tikrai turi ką pasiūlyti mainais JAV, tik klausimas ar jai reikia praskolinto Pabaltijo?

Greičiausiai V.Putinas D.Trampo paprašys, tik tiek, kad šis pritildytu savo skalikus, kurie garsiai, lyg pasiutlige būtų susirgę, loja ant Rusijos. Na gal dar paprašys, kad JAV nebežaistų karo šalia Rusijos sienų, ko pasekoje būtų atitrauktos NATO pajėgos nuo pasienio ir tada Lietuvos skalikai nebegalėtų gąsdinti vietos čiabuvių Rusais.

Reiktų priminti ir tai, kad Demokratinėje ir Laisvoje Lietuvoje stojimo į NATO referendumo nebuvo, stojimas buvo kelių politikų sprendimas ir neatsiklausta visuomenės nuomonės. Galėjo nors alum pagirdyti ar skalbimo miltelių padalinti kaip stojimo į Europos Sąjungą referendumą.

To pasekoje Lietuvoje palengvėtų ir ekonominė situacija, nes šiandieninių skalikų veiksmai kišant pinigus į „krašto gynybą” yra tiesiog pinigų švaistymas ir tai yra mano asmeninė nuomonė.

Kokia sunki skalikų dalia, laukti žinių iš šeimininkų kurie tave gali išduoti, parduoti, iškeisti, o gal net išnuomoti.

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!