Patiko? Pasidalinkite!

Nelaimė Lietuvos draugui, artimam Lino Linkevičiaus ir Dalios Grybauskaitės partneriui, buvusiam Ukrainos prezidentui, oligarchui Petro Porošenkai. Jam areštuotas turtas.

Teisininkas Andrejus Portnovas: „nėra jokių asmeniškumų, tiesiog vagis turėtų sėdėti kalėjime”

Kijevo Pečiorsko rajono teismas Valstybinio tyrimų biuro prašymu areštavo buvusiam Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai priklausančios gamyklos „Kuznica na Rybalskom” turtą.

Apie tai pranešė teisininkas Andrejus Portnovas

„Turtas areštuotas mano prašymu baudžiamojo proceso dėl neteisėtų pajamų legalizavimo ir plovimo bei mokesčių vengimo eigoje. Pagrindiniai kaltinamieji byloje yra Porošenka ir Sergejus Tigipka , — pranešė savo Telegram kanale Portnovas. Jis taip pat „Kuznica na Rybalskom” pavadino viena iš pagrindinių Porošenkos pinigų „plovyklų”.

Ukrainos Valstybinis tyrimų biuras iškėlė daugiau nei dešimt baudžiamųjų bylų prieš Petro Porošenką ir jo politinės aplinkos atstovus. Dar trijose baudžiamosiose bylose Porošenka pakol kas įvardytas kaip liudytojas.

JAV ir ES Porošenką išmetė į politinį sąvartyną

ES ir JAV tyli, o tai reiškia, kad Petro Porošenko kaip panaudotas „tamponas” išmetamas į politinį sąvartyną

Teisėsaugininkai tiria bylas dėl pajamų, gautų galimai neteisėtu būdu, legalizavimo, ir galimo kišimosi į teisėjų veiklą. Porošenka taip pat kaltinamas valdžios užgrobimu, piktnaudžiavimu įgaliojimais ir valstybės išdavyste.

Buvęs Ukrainos lyderis kelis kartus davė parodymus byloje dėl gamyklos „Kuznica na Rybalskom” pardavimo ir mokesčių vengimo perkant televizijos kanalą „Priamoj”.

Porošenka keletą kartų neatvyko kai buvo kviečiamas į Valstybinį tyrimų biurą. Anot jo advokato Igorio Golovanio, buvęs prezidentas neatvyko dėl darbo Aukščiausiojoje Radoje, taip pat dėl ​​pavėluoto teismo šaukimo įteikimo. Tuo tarpu Portnovas socialiniame tinkle ironiškai priminė buvusiam prezidentui apie naują apklausą, į kurią jis turi atvykti trečiadienį.

Lietuva tyli

Ant „ledo” savo draugą paliko ir Lietuva. Negirdėti Lino Linkevičiaus, nei Dalios Grybauskaitės kaltinimų naujajam Volodiai, kad šis per „kietai” ima Porošenką. Toks likimas laukia visų vasalų, todėl jie ir stengiasi savo šalyse išlaikyti valdžią, kad atėjusi nauja jėga , jų neišmestų į politinį „sąvartyną”.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!