Patiko? Pasidalinkite!

Kaip ir buvo visuomenės išpranašauta,  LRT generalinio direktoriaus kėdę laimėjo buvusi DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT taryba antradienį uždarame posėdyje nusprendė, kas užims LRT generalinio direktoriaus kėdę. Naująja vadove išrinkta buvusi DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT vadovo rinkimuose prireikė dviejų turų. Antrajame ture rungėsi trys kandidatai: M. Garbačiauskaitė-Budrienė gavo 8 balsus, kiti du kandidatai – po du balsus.

Naujoji LRT generalinė direktorė sako, kad nacionalinis transliuotojas turi būti moderni organizacija, kurianti ir diktuojanti žiniasklaidos standartus Lietuvoje.

„Pasaulis keičiasi, turi keistis ir LRT. Svarbiausias iššūkis – ne tik kaip sukurti kokybišką turinį, bet ir kaip užtikrinti, kad jis pasiektų numatytas tikslines auditorijas. Tas pats turinys turi būti pateikiamas įvairiomis formomis, pritaikytas įvairiems įrenginiams, interneto platformoms, mobiliosioms programėlėms, socialiniams tinklams“, – teigia M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

Parengta pagal LRT inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!