Patiko? Pasidalinkite!

Ar jaučiate kaip viskas keičiasi? Pasaulis daro pauzę ir valgo twix’ą. Tik, kažin, kas po tos pauzės? O gal ta pauzė užstrigs kaip seno patefono plokštelė ir suksis, kol baigsis elektra arba visiškai sudils? Ir tada mes niekada nebegirdėsime muzikos, kurią mums transliuodavo per patefoną.

O gal tai jau paskutinė serialo “Žemė” serija, nes jis tiesiog tapo nebepopuliarus. Juk tas pats scenarijus kas šimtą metų kartojasi ir kartojasi. Viena civilizacija susinaikina, o atsiradus kitai, toji taip pat ima naikintis… Kaip virusas. O gal ne kaip?..

Prisimenu Sel’o dainos žodžius: “pats save prarijau, pats save išvėmiau.” Ir kiek gi tai gali kartotis? Tie, kas geidė pinigų, tikslą jau pasiekė ir pinigus pasidalino. O nepatenkintų ir norinčių juos atimti daugėja. Todėl geriausias būdas norinčiuosius tiesiog išnaikinti: be panikos, naudojant verdančios kibire varlės metodą, kai ši nesupranta, kad po kibiru dega ugnis ir ji išvirs.

Pandemija – tai ta pirmoji “virimo” stadija, kad “varlėms” nebūtų didelio šoko. Nors… Vokietijoje bei Prancūzijoje silpnesnieji ir jautresnieji jau eina į gatves… Rytiečiai pakantūs, ramūs, ištvermingi… stebi, nori kopijuoti Vakarus; rengia piketus, mitingus, tik… nesigauna būti vakariečiais. Gerai, kad aš save laikau rytiečiu…

Rytų Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!