Patiko? Pasidalinkite!

Tie kas nepalankūs JAV, automatiškai tampa ir mūsų priešais

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad Kinijos investicijos į išorinio giliavandenio uosto statybą Klaipėdoje gali kelti grėsmę šalies nacionaliniam saugumui.Vaizdo įrašas buvo paskelbtas „YouTube”:

Valstybės vadovas paragino nestumti per jėgą giliavandenio uosto projekto ir pabrėžė, kad dabar Lietuva neturi „stiprių investuotojų”.

„Jeigu tai yra kinų investicijos, tai jau yra susiję su tais klausimais, kurie šiandien visai Europai yra labai svarbūs, tai yra nacionalinio saugumo aspektas”, – teigė jis.

Nausėda teigė, kad dėl giliavandenio uosto nėra vieningos tiek šiuo metu Klaipėdos uoste dirbančios įmonės, tiek visuomenės nuomonės. Lietuvos vadovas teigė, kad prieš pereinant prie šio klausimo sprendimo, reikia sudaryti planą ir įsitikinti, kad visos galimybės buvo išnaudotos.

Prezidentas taip pat perspėjo, kad giliavandenis uostas turės didelį poveikį gamtai. Šitoje vietoje kaip ir gerai, bet jeigu būtų investuotojas iš JAV?

Diskusijos apie giliavandenio uosto plėtrą Klaipėdoje vyksta ne pirmus metus, tačiau bendrasis planas dar nepatvirtintas.

Ta pati panelė, tik kita suknelė….

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!