Patiko? Pasidalinkite!

Kieno Krymas!? Žinoma, kad Ukrainos, todėl drąsiai galima teigti, kad Putinas atvyko į Ukrainą.

Šeštadienį, pats vairuodamas automobilį, į Sevastopolį atvyko Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Jam buvo parodyta pirmoji didelio masto Tauriko Chersoneso istorinio ir istorinio projekto dalis ir archeologinis parkas – apie tai savo kanale „Telegram“ pranešė miesto gubernatorius Michailas Razvožajevas.

“Taip, atvažiavo pats. Nes tokią istorinę dieną prezidentas visada yra su Sevastopoliu ir Sevastopolio žmonėmis. Mūsų šalis turi neįtikėtiną lyderį”, – rašė Razvožajevas.

Jis pridūrė, kad kartu su Patriarchalinės kultūros tarybos pirmininku Pskovo ir Porchovo metropolitu Tikhonu (Ševkunovu) jis parodė Vladimirui Vladimirovičiui naują vaikų dailės mokyklą ir Korsuno vaikų centrą – tai pirmoji didelės mastelio Tauric Chersonese istorinio ir archeologinio parko projektas. Prezidento remiama Pskovo ir Portnovskio metropolito Tichono Ševkunovo idėja karinių statytojų dėka įgyvendinama neįtikėtinu tempu, – rašė gubernatorius.

V. Putinas nesilaikė griežto, kasdieniame darbe įprasto aprangos stiliaus: atvyko su džinsais ir tamsiu džemperiu. Kryme dabar apie 10 laipsnių šilumos. Ekskursiją vedęs Vladyka Tikhonas atkreipė dėmesį į grifus ant pastato fasado ir priminė, kad nuo seno jis buvo Chersoneso simbolis. Apžiūrėjęs mokyklos pastato fasadą, V. Putinas pastebėjo, kad „architektūra graži“ ir paklausė „Artek“ direktoriaus, ar jam tai patinka. “Puiku!”, – sakė Konstantinas Fedorenko. Apžiūrėjęs kompleksą, Putinas pagyrė: „Šaunu!“.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!