Patiko? Pasidalinkite!

Žygimantas Palivilonis – 2003 m. vasario mėn. apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, 2009 m. – Belgijos karalystės Leopoldo II komadoro ordinu bei Ordino „Už nuopelnus Lenkijai“ Komandoro kryžiumi.

2010 m. liepos 19 d. prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė Ž. Pavilionį Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi JAV ir Meksikai.

Iki šios dienos priklauso „Sorošo – Landsbergistų“ partijai, su kuria 2016 metais laimėjo kėdę Seime.

Jis savo Facebook paskyroje pasigyrė, kad:

Naujausiame „Valstybės“ numeryje – mano mintys apie būtinybę toliau kurti diplomatinę koaliciją prieš Astravo monstrą. Džiaugiuosi, kad ši tema tapo pirma ir J.E. Prezidento Gitano Nausėdos vizito Berlyne metu. Rugpjūčio 23 d., antrąją Prezidento Valdo Adamkaus konferencijos dieną Astravo uždarymą aptarsime kartu su geriausiais Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos ir pačios Baltarusijos kovotojais už energetinį saugumą mūsų regione. Tikimės, kad šiuo klausimu Adamkaus konferencijos metu paskelbsime ir bendrą pareiškimą, kuris padės mums sutelkti diplomatines ir politines geriausių Lietuvos draugų pajėgas siekiant sustabdyti šį nesaugų Kremliaus projektą.

Egidijus Paulauskas

Patiko? Pasidalinkite!