Patiko? Pasidalinkite!

Apie žmogų kuris po skiepo mirė nuo koronaviruso pranešė Šveicarija. „Mums šis atvejis žinomas“, – trečiadienį agentūrai „Reuters“ sakė Liucernos kantono sveikatos departamento atstovė, tačiau detalių nepateikė.

Atstovė nepasakė, ar mirtis susijusi su skiepu. Apie mirties atvejį tarnybos informavo Šveicarijos vaistų institutą „Swissmedic“, kuris atsakingas už vakcinų registraciją. Šveicarijoje iki šiol registruota tik „Biontech“ ir „Pfizer“ kompanijų vakcina nuo koronaviruso. Gruodžio 19-ąją išdavęs leidimą naudoti vakciną, „Swissmedic“ institutas rašė, kad dažniausias tyrimuose minėtas šalutinis poveikis yra panašus į tą, kuris juntamas po skiepijimo nuo gripo,- rašoma New York Post

Timesofisrael pranešė, kad 88 metų vyras mirė Jeruzalės ligoninėje antradienį, praėjus kelioms valandoms po vakcinacijos nuo koronaviruso, gydytojai pranešime pabrėžė, kad pacientas turėjo rimtų anksčiau egzistuojančių sveikatos problemų. Vyras per popietę buvo gavęs pirmąją vakcinos „Pfizer-BioNTech“ dozę pagal Izraelio masinio skiepijimo programą. Vyriškis grįžęs namo mirė.

75 metų vyras iš šiaurės Izraelio mirė nuo širdies smūgio praėjus vos dviem valandoms po vakcinacijos nuo koronaviruso , patvirtino šalies sveikatos ministerija. Pranešama, kad vyras buvo paskiepytas maždaug 8.30 val. vietos laiku klinikoje. Jis liko įstaigoje, kad įsitikintų, ar jis patyrė šalutinį poveikį. Pranešęs, kad jaučiasi gerai, klinika jį išleido.

Vyras, kuris nebuvo įvardytas, jau buvo susirgęs ir praeityje, buvo patyręs keletą infarktų, paaiškino ministerija. Sveikatos apsaugos ministerijos generalinis direktorius Chezy Levy nedelsdamas nurodė ištirti šį įvykį

Šalutiniai poveikiai, kurie gali trukti iki kelių dienų, yra skausmas, patinimas ir paraudimas injekcijos vietoje, šaltkrėtis, nuovargis ir galvos skausmas,- rašo i24news.

BV inf.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!