Patiko? Pasidalinkite!

Kiekvienam automobilio vairuotojui “Tunelio viaduko po geležinkeliu” “atidarymas” kainavo mažiausiai 15 eurų

2018 birželio 16 dieną, 16 valandą, Plungės geležinkelio stoties perone vyko ceremonija. Skambant dūdų orkestro maršui, buvo įkasta ateities kartoms skirta kapsulė, skelbianti informaciją apie projektą „Tunelinio viaduko po geležinkeliu Plungės m., Dariaus ir Girėno g., įrengimas“ ir statybos darbų pradžią.

Darbų pabaiga buvo numatyta po 17 mėnesių (2019.11.16). Tunelio aukštis – 4,5 m, ilgis – 57 m, plotis – 8 m, dvi eismo juostos automobiliams, pėsčiųjų-dviračių takas (2,6 m).

Viaduką po geležinkeliu bendrai statė akcinė bendrovė „Latvijas tilti“, akcinė bendrovė „Eurovia Lietuva“ ir uždaroji akcinė bendrovė „Plungės lagūna“.

Plungiškiai viaduką “atidarė” ankščiau

Savaitgalį į “Būkime vieningi” redakciją paskambino žmogus, kuris pranešė, kad darbo dienomis žmonės jau vyksta per viaduką po geležinkeliu, o šį savaitgalį to padaryti nepavyksta, nes visus, važiuojančius nauju keliu, stabdo policija ir baudžia.

IMG_20191102_125935.jpg

Nedelsiant nuvykome į minėtą vietą ir pamatėme stovinčius kelis policijos ekipažus bei eilėje laukiančius vairuotojus, kuriems buvo išrašomos baudos.

Pasirodo, kad savaitgaliui kelininkai užstato tvoras ir galimybę pravažiuoti panaikina. Pravažiavus ženklą “eismas draudžiamas”, žmonės suka į parduotuvės aikštelę, o ten jų laukia policija ir visus iš eilės baudžia. Pasak parduotuvės darbuotojo, per savaitgalį policija nubaudžia kelias dešimtys vairuotojų.

Skambinęs žmogus skundėsi, kad policija darbo dienomis nieko nestabdo, o atėjus savaitgaliui, atvažiuoja “pašienauti”.

IMG_20191102_124152.jpg

Policijos pareigūnai pėsčiųjų nebaudė, stabdomi ir baudžiami buvo tik automobilių vairuotojai, kuriems buvo išrašinėjamos 15 eurų baudos. Kalbintas vairuotojas guodėsi, kad jam teko laukti apie pusę valandos, kol išrašys baudą.

“Kyla ir dar vienas klausimas dėl šių ženklų teisėtumo: ar jie atitinka visus įstatymų numatytus reikalavimus ir yra pastatyti teisėtai?”

Policijos pareigūnai buvo nemandagūs, vengė prisistatyti. Pamatę filmavimo kameras, toną šiek tiek pakeitė. Siūlome pažiūrėti trumpą vaizdo reportažą iš įvykio vietos.

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!