Patiko? Pasidalinkite!

Pranckiečio kliedesių apie demokratiją ir žmogaus teises, Rusijos delegacija klausytis nepanoro. Dalis Rusijos Federacijos parlamento delegacijos paliko Europos parlamentų pirmininkų konferencijos salę

Lietuva tikrų tikriausia demokratijos ir žmogaus teisių puoselėtoja, kuri „siuva“ vieną po kitos politines bylas, be kaltinimų metus laiko kalėjimuose nekaltus žmones. Policija atlieka kratas, daro spaudimus šeimoms ir esant mažamečiams vaikams namuose įsiveržia į namus. Menkina žmones , turinčius kitokią nuomonę, juos paverčia marginalais ir Rusijos agentais.

Viktoras Pranckietis, dalyvaujantis Europos valstybių parlamentų pirmininkų konferencijoje Strasbūre, pasveikino į konferenciją susirinkusių Europos Tarybos šalių narių parlamentų atstovus. Savo kalboje Seimo vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad 70-ąsias Europos Tarybos įkūrimo metines pasitinkančios šalys narės ima pamiršti vieningus Europos Tarybos principus, ant kurių pagrindo susikūrė ši organizacija. Jo teigimu, dvigubų standartų taikymas šalims, nebepuoselėjančioms demokratijos ir neužtikrinančioms žmogaus teisių, negali būti ignoruojamas.

„Europos Tarybai minint savo sukūrimo 70-metį, mūsų valstybės turi dėti pastangas, kad ši organizacija būtų aktuali Europos gyventojams. Tai pasiekti galima, tik jeigu nebus kuriamos išimtys arba specialūs standartai kai kurioms Europos Tarybos narėms, nesilaikančioms Europos Tarybos principų. Šiandien mums ne tik reikia stipraus bendro reagavimo mechanizmo, bet ir aiškaus jo panaudojimo. Būtina nedelsiant taikyti sankcijas šalims, kurios pažeidžia Europos Tarybos principus, kitų šalių suverenumą, žmonių teises ir demokratines vertybes“, – savo pranešime teigė parlamento vadovas.

Pranckieti, eik tu auginti savo aktinidijų, nes nuo tokių tamstos vasališkų kalbų norisi vemti!

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!