Patiko? Pasidalinkite!

Šiaulių regiono ūkininkus supykdė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius, kuris neduoda leidimo taikiai, visoje Lietuvoje vykstančiai ūkininkų akcijai

Apie tai socialiniame tinkle pranešė Šiaulių ūkininkai

„Ar jau žemdirbiai yra išbraukti iš Lietuvos piliečių sąrašų? Visuomenė ir valdžia subrendo ir tolerantiškai priima prašymus, derina leidimus rengti LGBT bendruomenės paradus ir kitus renginius.

Bet žemdirbių bendruomenei išreikšti savo poziciją Šiaulių miesto savivaldybės direktorius Antanas Bartulis leidimo neduoda, nes dėl žemdirbių įspėjamosios protesto akcijos „galimai susidarytų transporto spūstys“. Konstitucijoje yra įtvirtinta piliečių teisė laisvai reikšti savo įsitikinimus. Gerai, kad Šiaulių miesto administracijos direktorius dar prie to paties neatšaukė Konstitucijos.

Anksčiau planuota taiki, mažiausiai trikdanti miesto gyvenimą akcija neįvyks, nes tvarkos nepageidavo miesto valdžia, bet tai nereiškia, kad žemdirbiai neatvažiuos su traktoriais į Šiaulius, nevažinės gatvėmis ir kad nerengs piketų.

Jie vis dar tam turi teisę. Akcijos organizacinis komitetas planavo piketą prie Šiaulių rajono savivaldybės pastato. Dėl tokio parodyto Šiaulių miesto savivaldybės „dėmesio“, neatmetu, kad rūsčių žemdirbių sulauks ir prie miesto savivaldybės. Žmonės turi teisę pasakyti ką galvoja.“

Raimundas Juknevičius nuotrauka.

Kuršėnų ūkininkai nusiteikę karingiau

Ūkininkas iš Šiaulių rajono pareiškė: „Jeigu jie ir toliau iš mūsų šaipysis, atvažiuosim su pilnais mėšlo kratytuvais prie savivaldybės“.

Septintą dešimtmetį skaičiuojantis ūkininkas pareiškė, kad „Lietuvoje tokios bezabrazijos niekada dar nebuvo“. Jo teigimu Lietuva taško pinigus kariniams laužams, o valstybės gerovė nustumta su visais mokytojais, gaisrininkais, pensininkais ir tame tarpe ūkininkais į paskutinę vietą.

„Gailiuosi, kad balsavau už Nausėdą, kuris pasiūlė atimti iš mūsų lengvatas kurui, o pats pas vaikus su valdišku lėktuvu už mūsų pinigus į Korėjas skraido“, – pareiškė ūkininkas.

Paklausus ar ūkininkas nebijo valdžios, kad ši gali jį nubausti, ūkininkas linksėdamas galva atsakė: „lai pabando…“.

Linas Naujelis

„Žaliųjų kryžių“ akcija: ūkininkai supyko, išvažiuos į kelius – paskelbtos datos


Patiko? Pasidalinkite!