Patiko? Pasidalinkite!

Kauno apygardos prokuratūros 3-iojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ovidijus Vasiliauskas viešoje vietoje trenkė Antanui Kandrotui, dėl to Antanui iš rankų iškrito telefonas, su kuriuo jis bandė nufilmuoti prokurorą ir jam užduoti klausimų.

Vaizdo medžiagoje matosi, kaip prokuroras, neperspėjęs ir nepaprašęs, kad Antanas Kandrotas nustotų jį filmuoti viešoje vietoje, ėmėsi smurtinių veiksmų. Po prokuroro smūgio iš rankų ant žemės nukrito Antano telefonas, bet, kaip matosi vaizdo įraše, telefonas neišsijungė ir tesė filmavimą. Antanas Kandrotas ir toliau tęsė filmavimą, bandydamas prokurorą prakalbinti. Kaip matosi vaizdo įraše, Antanas ragino mačiusius žmones iškviesti policiją.

Štai, mielieji, ir sugrįžome į 90-uosius metus, kai prokurorai viešoje vietoje ir vėl leidžia sau naudoti smurtą prieš asmenis, kurie nori tiesiog kažko paklausti ir pasiteirauti. Matosi, kad prokuroras sportiško sudėjimo, o jo smūgis buvo stiprus. Ačiū Dievui, kad nenukentėjo pats Antanas Kandrotas – ką mes be jo darytume?

Šis vaizdo įrašas persiųstas Generalinei prokurorei Nidai Grunskienei ir paprašyta visą šią situaciją pakomentuoti.

2023.09.07 14:00 Prokuratūros atsakymas:

Laba diena,

atsakydami į paklausimą pranešame, kad siekiant objektyvumo ir nešališkumo generalinės prokurorės Nidos Grunskienės iniciatyva  medžiaga dėl rugsėjo 6 d. įvykio, kilusio tarp Kauno apygardos prokuratūros prokuroro Ovidijaus Vasiliausko ir kaltinamojo Antano Kandroto, aplinkybių patikslinimui ir sprendimo priėmimui perduota iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau-VPK) į Klaipėdos apskrities VPK.

N. Grunskienės pavedimu, Generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriui pavesta atlikti vidaus tyrimą ir pateikti išvadą dėl tarnybinio patikrinimo tikslingumo. 

Pagarbiai  Rita Stundienė

Nesivaldantis prokuroras Ovidijus Vasiliauskas Antaną Kandrotą teismo salėje išvadino kvailiu


Patiko? Pasidalinkite!