Patiko? Pasidalinkite!

Putinas žiniasklaidai įvardino sunaikintos Ukrainos karinės technikos ir žuvusių karių skaičius per paskutiniąsias dienas. Daugelis žiniasklaidos priemonių jau rašė, kad paskutiniųjų dienų Ukrainos kontrpuolimas galimai bus lemiamas. Putinas tvirtai įsitikinęs, kad paskutinėmis Dienomis Ukraina patyrė didžiulius nuostolius ir buvo visiškai sustabdyta, todėl kariai, palikę techniką ir sužeistuosius, turėjo atsitraukti.

“Iš tiesų, mes patvirtiname, kad karo veiksmai buvo suintensyvėję, ir reikšmingai. Pagrindiniai susirėmimai vyko ta kryptimi, kaip sakoma Vakaruose, pagrindinės atakos kryptimi – Zaporožės kryptimi”, – sakė V. Putinas.

Pasak jo, trečiadienį vyko rimti mūšiai Juodosios jūros laivyno 810-osios jūrų pėstininkų brigados ir Pietų karinės apygardos 58-osios armijos 42-osios divizijos 71-ojo pulko atsakomybės zonoje.

“Priešas patiria labai didelius karių nuostolis – daugiau nei 200 žmonių. Deja, be nuostolių neapsiėjome ir mes. Tačiau skirtumas kolosalus, daugiau nei dešimt kartų mažesnis nei priešo”, – pridūrė Putinas. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostoliai siekė 39 karinės technikos vienetus – 26 tankus ir 13 šarvuočių.

Vaizdo įrašas iš fronto. Rusijos kariai rodo Ukrainos karių paliktą karinę techniką.

 


Patiko? Pasidalinkite!